Як привітати колегу всім колективом. Як провести новорічна привітання у колективі.

У вашого колеги День народження і ви хочете привітати його всім колективом , та так, щоб ваше поздоровлення запам'яталося і дуже йому сподобалося. Є декілька універсальних способів, які допоможуть вам не тільки розв'язати цю проблему, але і принесуть чимало веселощів і позитивних емоцій.
Інструкція
1
Складіть розповідь про іменинника. Цей спосіб одержав широке поширення останнім часом. Потім зберіться всім колективом для привітання. Попросіть начальника прочитати текст. Складати розповідь краще всім разом, зробіть акцент на кращі якості вашого співробітника. Так само можна пригадати якусь смішну або забавну історію, пов'язану з ним. Ваш колега напевно оцінить творчий підхід колективу до його свята.
2
Якщо у вашої компанії мається сайт, то привітайте співробітника ще й на сайті компанії. Помістіть його фотографію на першій смузі і підпишіть внизу тепле привітання. Всі відвідувачі сайту, а також ваші клієнти зможуть приєднатися до привітань. Ваш колега буде приємно здивований таким жестом і кількістю зробленого йому уваги.
3
Привітайте свого колегу на всю країну. Щоранку на багатьох радіостанція проводяться ранкові шоу, які якраз займаються тим, що вітають іменинників на всю країну. Зателефонуйте на радіо, і ді-джей в прямому ефірі привітає вашого колегу від усього дружного колективу. Також ви можете попросити поставити улюблену пісню вашого співробітника.