Як зібрати щітку склоочисника.

Незамінний аксесуар кожного автомобіля - склоочисник. Цей пристрій призначений для видалення крапель дощу і бруду з лобового скла. Склоочисник складається з важеля і гумовою лопаті.
Вам знадобиться
  • - склоочисник в розібраному вигляді;
  • - інструменти.
Інструкція
1
З обох боків кронштейна в проточки вставте кільця ущільнювачів. Після цього надіньте на валики регулювальні шайби і вставте тяги в кронштейн склоочисника . Слідом за цим одягніть стопорні кільця на валики механізму склоочисника.
2
Вставте якір в корпус двигуна склоочисника. Потім просуньте корпус редуктора з щіткотримачем в корпус електродвигуна. Після цього одягніть кріпильні гвинти і закрутіть їх.
3
Переключіть свою увагу на редуктор: вставте шестерню редуктора, а слідом за цим надіньте редукторного панель і кришку. Потім вкрутіть три кріпильних гвинта, надягніть вал редуктора, який зафіксуйте регулювальної шайбою. А на вал редуктора надіньте стопорне кільце.
4
Двигун закріпіть на кронштейні. Потім підключіть до електродвигуна дроти від термобиметаллический запобіжника і зафіксуйте їх з'єднання за допомогою двох гвинтів кріплення.
5
На вал редуктора надіньте кривошип і зафіксуйте його за допомогою гайки кріплення. Склоочисник зібраний. Тепер саме час приступити до монтажу склоочисних механізму.
6
Установка склоочисника - справа нескладна. Тут головне дотримуватися основних правил. Перш за все, зверніть увагу на те, щоб при установці якоря в виїмку корпусу обов'язково встановлений повинен бути наполеглива кульку.
7
Змастіть шестерню редуктора і «черв'ячок» вала електродвигуна консистентним мастилом. Крім того, змастіть консистентним мастилом і валики. Кривошип встановіть паралельно короткій тязі (він спрямований повинен бути в сторону електродвигуна).
Зверніть увагу
Зверніть увагу на якість збірки пристрою: воно повинно бути бездоганним!
Корисна порада
Для якісного очищення вітрового скла в зимовий час використовуються склоочисники з підігрівом.