Як розібрати телефон Panasonic KX.

В дротяних і бездротових телефонах Panasonic серії KX-T рідко виходить з ладу електроніка. Набагато частіше в такому апараті зношується клавіатура. Щоб її відновити, прилад доведеться розібрати.
Інструкція
1
Розбирання підлягає той вузол, всередині якого знаходиться клавіатура. У випадку з проводовим телефоном це база, у випадку з бездротовим - трубка. Апарат першого типу перед обслуговуванням від'єднайте від телефонної мережі і блоку живлення (якщо він є), витягніть з нього батарейки (також за їх наявності). В апараті другого типу вимкніть трубку, після чого вийміть з неї акумуляторну батарею.
2
Використовуючи викрутку з хрестоподібним жалом, виверніть з разбираемого вузла всі гвинти. Деякі з них знаходяться під наклейками, які доведеться зняти або проколоти. Врахуйте, що після порушення будь-яких пломб ви позбудетеся права на гарантійний ремонт телефону, тому протягом гарантійного терміну доручайте його ремонт співробітникам гарантійній майстерні. Якщо гвинти мають різну довжину, замалюйте їх розташування. У разі якщо після вивертання всіх гвинтів корпус все одно не відкривається, пошукайте приховані гвинти в батарейному відсіку. На трубці доведеться додатково акуратно розчепити засувки.
3
Сфотографуйте клавіатуру. Зніміть плату, притиснуту до неї. Відокремте фігурний гумовий лист, на якому сформовані штовхачі і замикачі кнопок. Витягніть самі кнопки. Протріть контактні площадки плати спиртом і дайте йому повністю висохнути. Гумовий лист і самі кнопки помістіть в слабкий розчин засобу для миття посуду на кілька годин. Після цього промийте їх проточною водою, а потім повністю висушіть, не намагаючись прискорити висихання феном.
4
Відповідно до зробленої вами фотографією укладіть кнопки в отвори корпусу. Накрийте їх гумовим листом, встановіть плату на місце і закріпіть її гвинтами. Зберіть трубку або базу в зворотному порядку.
5
Відновіть всі з'єднання, встановіть назад зняті батарейки або акумулятори, залежно від того, який апарат ви розбирали. Трубку бездротового телефону при необхідності заново зареєструйте на базі. Переконайтеся, що в апараті раніше працюють динамік, мікрофон, дзвінок. Перевірте клавіші - тепер вони повинні працювати чітко.