Як заряджати батарею мобільного телефону.

Мобільний телефон - невибаглива пристрій, при експлуатації якого регулярно потрібно робити тільки дві речі: платити за послуги зв'язку та заряджати акумулятор. Батареї в переважній більшості випадків є літієво-іонними, з написом Li-ion на корпусі. Щоб максимально продовжити термін служби такого акумулятора, заряджайте його правильно.
Вам знадобиться
  • - зарядний пристрій;
  • - справна електрична розетка 220 В.
Інструкція
1
живити акумулятор від мережі за допомогою зарядного пристрою, який, як правило, входить в комплект при продажу мобільного телефону . Для цього роз'єм пристрою підключіть до гнізда стільникового. Після цього електричну вилку вставте в справну розетку з напругою 220 В.
2
Не заряджайте акумулятор стільникового поблизу опалювальних приладів та інших локальних джерел тепла. Розкид температур, при якому пристрій «почувається» нормально, становить 19-35 градусів Цельсія.
3
Якщо ви принесли мобільний телефон взимку з вулиці, не ставте його відразу на зарядку. Зачекайте 30-40 хвилин, щоб акумулятор встиг відігрітися до кімнатної температури. При сильному охолодженні доцільно почекати 1-1,5 години.
4
В процесі експлуатації мобільного телефону стежте за рівнем заряду акумулятора за спеціальним значку на дисплеї. Не чекайте до повного виснаження батареї. Користуйтеся таким правилом: як тільки рівень заряду становить менше половини - підключайте акумулятор до мережі. Цим ви продовжите термін служби пристрою.
5
Один раз в два-три місяці дозвольте акумулятору сісти повністю. Це необхідно для налагодження роботи мікросхеми, яка контролює стан батареї.
6
Не залишайте телефон на зарядці на ніч і на час свого тривалої відсутності в приміщенні. Не виключені випадки загоряння пристроїв. Навіть якщо бачите, що акумулятор ще не зарядився, його можна сміливо відключати від мережі, ніякої шкоди влаштуванню це не принесе.
Зверніть увагу
Як джерело живлення для акумулятора також може бути використаний USB-кабель комп'ютера, автомобільний зарядний пристрій, звичайні батарейки, підключені за особливою схемою, спеціальні прилади від вже звичної «жаби» до таких технічних новинок типу ручки-зарядника.
Корисна порада
Зазвичай акумулятора вистачає на 300-400 циклів зарядки. Якщо ви купуєте пристрій про запас і починаєте експлуатувати його після тривалого зберігання, будьте готові до того, що його ємність може виявитися менше звичайної.