Як бути більш упевненою. Як стати більш впевненою в собі.

Почуття впевненості в життя дозволяє домагатися багато чого, дозволяє жити цікавим і більш повним життям, допомагає налагодити ділові та особисті стосунки. У ваших силах бути впевненіше в собі, і в цьому вам допоможе правильна поведінка.
Інструкція
1
В першу чергу, зверніть увагу на свою поставу. Необхідно випрямитися, бо сутула спина не викликає до себе такої довіри, ніж якщо у людини прямі плечі, рівна спина і високо піднята голова.
2
Ваша хода повинна бути вашою візитною карткою. Ходи, яка б говорила, що ви впевнена в собі людина, можна домогтися в такий спосіб. Повинна бути прекрасна постава - пряма спина, високо піднята голова і розправлені плечі. Кроки потрібно робити рівномірні, йти не дуже швидко і не надто повільно. Зробивши крок, ставте ногу на зручне для вас відстань. Руки повинні рухатися вільно і природно.
3
Потрібно стежити за своїми руками, щоб бути впевненою жінкою. Вони повинні висіти з боків в розслабленому стані. Навіть, якщо необхідна жестикуляція, то потрібно запам'ятати, що часті жести відволікають. Люди можуть подумати, що ви незручно, ви зліться або кудись поспішаєте.
4
Не потрібно при розмові дивитися на співрозмовника «очі в очі» постійно, це може привести до замішання. Вам потрібен контакт особи, а не просто контакт очей. Спочатку подивіться кілька секунд в очі людина, потім опустіть погляд на ніс, через кілька секунд подивіться на рот, і потім погляньте на все обличчя. У співрозмовника тоді складеться враження, що ви дуже уважно його слухаєте. Це техніка пом'якшує ваш погляд, а ви самі будете справляти враження приємного, доброзичливого людини.
5
Не бійтеся посміхатися навіть незнайомим людям. І ніколи не ображайтеся, якщо на вашу посмішку вам не дадуть відповідь тим же. Багато людей настільки занурені у свої проблеми, що можуть просто її не помітити. Посмішка якимось чином пом'якшує слова і залишає їх надовго в пам'яті людей.
6
Одяг впливає на наше відчуття. Якщо ви погано виглядаєте, то це відіб'ється на вашій поведінці. Тому свою зовнішність необхідно приділяти достатньо уваги.
7
Тепер ви знаєте, як бути більш впевненою в собі. Намагайтеся звертати увагу на впевнених людей. Спостерігайте за ними і копіюйте їх дії. Якщо будете дотримуватися всіх рекомендації, вас точно чекає успіх.