Як підвищити потужність комп'ютера.

Зазвичай підвищення потужності персонального комп'ютера досягається шляхом заміни деяких важливих пристроїв. Іноді має сенс просто додати нове обладнання, здатне працювати спільно з уже наявними аналогами.
Вам знадобиться
  • - AIDA;
  • - інструкція до комп'ютера.
Інструкція
1
Загальна продуктивність комп'ютера розраховується з показників чотирьох основних пристроїв: центрального процесора, оперативної пам'яті, відеокарти і жорсткого диска. Важливо розуміти, що заміна одного з них не дасть гарантії значного приросту потужності ПК. Для початку з'ясуйте характеристики системної плати і зазначених пристроїв.
2
Встановіть програму AIDA (Everest). Запустіть її. Вивчіть параметри описаних в попередньому кроці пристроїв. З'ясуйте кількість ядер в центральному процесорі і частоту їх роботи. Уточніть сумарний обсяг модулів оперативної пам'яті.
3
При вивченні характеристик відеоадаптера враховуйте не лише обсяг пам'яті цього пристрою, але і розмір пропускного каналу шини даних. У випадку з жорстким диском зверніть увагу на його розмір, а на швидкість обробки даних.
4
Виберіть обладнання, яке необхідно замінити. Керуйтеся при цьому власними потребами. Якщо ви хочете добитися швидкого запуску великої кількості додатків, відкиньте ідею покращувати відеокарту. Акцентуйте увагу на модулях пам'яті і процесорі.
5
Якщо вас турбує повільна обробка інформації, приступите до заміни жорсткого диска. Вивчіть характеристики системної плати, щоб з'ясувати типи пристроїв, з якими працює це устаткування.
6
При виборі центрального процесора зверніть увагу на тип сокета. Для заміни оперативної пам'яті важливо знати тип слотів, які використовуються у вашому комп'ютері.
7
Якщо ви вирішили замінити жорсткий диск, уточніть доступні інтерфейси для підключення вінчестерів. Найчастіше використовуються конектори SATA і IDE. Пам'ятайте про те, що установка нового устаткування може зажадати заміни блоку живлення.
8
Це обумовлено тим, що потужності наявного пристрою може не вистачити. При виборі блоку живлення зверніть увагу на його форм-фактор.