Як організувати безпровідний доступ. Як підключити точку доступу до комп'ютера друга мережева карта.

Якщо у вас є в будинку не тільки персональний комп'ютер, але і ноутбук, нетбук або інше портативний пристрій, то найвигідніше організувати безпровідний доступ до інтернету. В результаті вам не потрібно прокладати мережеві кабелі і залежати від їхнього місця розташування.
Вам знадобиться
  • додаткова мережева карта, точка доступу Wi-Fi
Інструкція
1
Налаштуйте бездротовий доступ через персональний комп'ютер, підключений до інтернету будь-яким способом. У цьому випадку вам знадобитися встановити на ПК додаткову мережну карту, а до неї підключити точку доступу через мережний LAN кабель. Після цього відкрийте «Центр управління мережами і загальним доступом» і перейдіть до пункту «Змінити налаштування адаптерів».
2
Знайдіть другу мережеву карту і відкрийте її властивості. Виділіть «Протокол інтернету (TCP/IP)» і клацніть на кнопку «Властивості». Введіть IP-адресу для вашої домашньої мережі та маску підмережі, які повинні відповідати інструкції до точки доступу. Натисніть кнопку Ок і запустіть підключення нового мережевого з'єднання. Тепер можна приступити до налаштування бездротового доступу.
3
Запустіть будь-який інтернет-браузер. Якщо у вас встановлена операційна система Windows, найкраще скористатися браузером Internet Explorer, оскільки не всі програми можуть коректно працювати з налаштуванням Wi-Fi. Введіть в адресний рядок IP-адреса точки доступу. Після цього з'явиться вікно, в якому необхідно ввести логін і пароль. Якщо ви раніше не змінювали параметри точки доступу, то за замовчуванням необхідно ввести в обох полях слово "admin".
4
Заповніть параметри точки доступу. Для цього вкажіть ім'я мережі, включіть шифрування і придумайте ключ. Якщо цього не зробити, то вашої бездротовою мережею можуть скористатися сторонні люди. Закінчивши налаштування Wi-Fi, перейдіть назад в «Центр управління мережами і загальним доступом» і відкрийте властивості мережевого адаптера, до якого підключений інтернет. Натисніть кнопку «Додатково» і активуйте дозвіл іншим користувачам вашої мережі користуватися даними підключенням до інтернету.
5
Увімкніть ноутбук, якому хочете надати бездротовий доступ. Зайдіть в мережеві настройки і виберіть пункт «Шукати бездротову мережу». Виберіть потрібне ім'я мережі і введіть ключ від неї. Після цього вам представитися бездротовий доступ до інтернету.
Багато власників ноутбуків прагнуть відмовитися від проводового інтернету. Кабель, підключений до ноутбука, значно знижує мобільність пристрою, яка є основною перевагою ноутбука перед стаціонарним комп'ютером.
Вам знадобиться
  • Мережевий кабель, Wi-Fi маршрутизатор.
Інструкція
1
Для створення власної бездротової точки доступу вам знадобиться Wi-Fi маршрутизатор (роутер) і наявність проводового інтернету. Зверніть увагу, що маршрутизатори відрізняються за низкою параметрів, основні з яких: величина зони поширення сигналу, тип передачі даних і варіант шифрування.
2
Вивчіть характеристики вашого ноутбука і спираючись на отримані відомості, придбайте Wi-Fi маршрутизатор. Увімкніть пристрій. Підключіть до нього інтернет-кабель, використовуючи для цього порт WAN/Internet.
3
З'єднайте ноутбук з портом LAN маршрутизатора за допомогою мережевого кабелю. Прочитайте керівництво користувача цього пристрою. Знайдіть там його стандартний IP-адресу. Введіть це значення в адресний рядок браузера.
4
Перед вами відкриється меню налаштувань Wi-Fi маршрутизатора. Виберіть пункт Internet Setup або «Налаштування мережі інтернет». Виберіть тип протоколу передачі даних, вкажіть точку доступу , яку вам видав ваш провайдер, заповніть поля «Логін» і «Пароль». Збережіть змінені настройки.
5
Відкрийте меню Wireless Setup або «Налаштування бездротової мережі». Воно заповнюється у довільній формі, тобто будь-які параметри, які ви задасте, дозволять забезпечити стабільну роботу вашої точки доступу . Придумайте і задайте ім'я та пароль мережі. Виберіть типи передачі сигналу і шифрування даних, з якими буде працювати ваш ноутбук. Їх ви повинні були визначити ще у другому кроці.
6
Перезавантажте Wi-Fi маршрутизатор. Дочекайтеся автоматичної установки з'єднання з провайдером і створення бездротової точки доступу . Вимкніть кабель від ноутбука і підключіться до бездротової мережі. Для цього вам буде потрібно ввести пароль, який ви встановили в попередньому кроці.