Як відключити спідометр на Форді. де знаходитися запобіжник ф 6 в форді фокусі.

У житті водіїв деколи виникають ситуації, коли необхідно зупинити облік кілометрів, особливо якщо поїздка на службовому авто пов'язана з особистими цілями.
Інструкція
1
Запропонована схема відключення спідометра стандартна відразу для декількох моделей машин, в тому числі і для автомобілів марки Ford. Отже, для того щоб на час відключити спідометр і припинити підрахунок пройденого кілометражу в Ford-е, незалежно від його моделі, вам слід виконати ряд простих кроків.
2
Підготуйте машину до процесу відключення - поставте її в гараж і включіть гальмо (ручний) гальмо. Потім підніміть кришку капота і зніміть дріт з негативної клеми акумулятора, щоб через необережні дій не викликати коротке замикання в бортовій мережі живлення і не спалити дорогу електронну начинку вашого авто.
3
Визначтеся з місцем установки датчиків швидкості в своєму автомобілі Ford, а точніше, системи антиблокування автомобільних коліс (ABS). Вона складається з електронного блоку управління, який за допомогою прямого приводу з'єднаний зі спідометром і датчиками ABS, що знаходяться в маточинах коліс.
4
Оскільки саме датчики ABS дають інформацію про пробіг і швидкості автомобіля, відключіть їх, а точніше - зніміть запобіжник F6 в роз'ємі 10А. Для цього від'єднайте 2 кліпси воздуховода і кришку пластмасової ємності. Під кришкою знайдіть найменший запобіжник на відповідному роз'ємі.
5
Як тільки на вашій приладової панелі в області спідометра висвітиться індикація «Несправність ABS», а замість числових значень ви побачите на екрані ряд «тире», спідометр буде відключений.
6
Оскільки антиблокування ABS впливає на гальмівні функції автомобіля, будьте готові до виникнення деяких проблем. Адже гальмівна система автомобіля Ford залежить від повноцінної роботи ABS, і при її відключенні підвищується ймовірність занесення при різкому гальмуванні. До того ж відключення спідометра через запобіжники датчиків швидкості не дозволить вам розвивати швидкість автомобіля на повну потужність.