Як спланувати передпокій. Як спланувати кухню і хол.

Передпокій - це візитна картка кожного житла, станом якої відвідувачі формують своє перше думка про будинок і його господарів. Тому до питання планування холу завжди підходите не тільки креативно, але також вдумливо і відповідально. Прагніть до раціонального використання простору.
Вам знадобиться
  • Книги інтер'єру, поради професіоналів, план будинку.
Інструкція
1
Не захаращуйте передпокій достатком непотрібних речей і предметів. Якщо ваш коридор вкрай малий або вузький, відмовтеся від диванів та іншої крупної меблів. Постарайтеся розширити простір за рахунок вбудованих шаф, що займають мало місця, а також зручних гачків, стелажів і полиць. Прагніть до того, щоб кілька людей могли вільно переміщатися по холу, не зачіпаючи одне одного при ходьбі, знятті взуття та одягу і проході в інші кімнати будинку.
2
Дизайн холу повинен привертати до себе увагу, бути яскравим і цікавим, що спонукає радіти черговій зустрічі з житлом. Тому уникайте похмурих відтінків стін, похмурих малюнків, затертих підлог. Виберіть і встановіть яскраве, приємне освітлення. Не забудьте повісити кругле, овальне і прямокутне дзеркало, яке не слід розташовувати навпроти вхідних дверей. Оптимально, якщо дзеркало буде знаходитися збоку, і з його допомогою ви зможете помилуватися на себе в повний зріст.
3
Якщо ваша передпокій дуже мала і незатишно, прикиньте, чи не можна заради збільшення її площі перепланувати квартиру. Для цього доведеться звернутися в компанію, що займається узгодженням проектних перепланувань, або самостійно надати пакет необхідної документації в Міжвідомчу комісію. Належить попрацювати, зате кінцевий результат перевершить всі очікування.
4
Матеріал стін та підлоги коридору повинен легко відмиватися від пилу і бруду. Тому багато господарів вибирають вінілові шпалери і ламінат. Якщо площа передпокою кімнати дозволяє, обов'язково встановіть крісла, дивани, на яких кілька людей одночасно зможуть з комфортом одягнутися або роздягнутися.
5
Не забудьте порадитися зі своїми родичами щодо майбутнього зовнішнього вигляду передпокою. Також розкажіть друзям про те, що затіяли ремонт. Можливо, з вами поділяться цікавими ідеями. Недаремний також попрямувати на розвідку до сусідів, які володіють квартирами з аналогічною плануванням, і подивитися, як вони оформили хол свого будинку.
Корисна порада
Якщо вам складно або нецікаво займатися плануванням інтер'єру, довірте цей процес професіоналу, який розробить одне або декілька оптимальних рішень.