Як переробити документ pdf в word. Як переробити фото в інший формат в ворде.

Деякі книги, журнали та інші файли розповсюджуються в інтернеті у форматі PDF. Іноді виникає необхідність перетворити документ даного формату в Word, наприклад, для редагування тексту. Щоб відредагувати PDF-документ, необхідно використовувати додаткові програми.
Вам знадобиться
  • - програма PDF to Word;
  • - програма Advanced Pdf to Word Converter.
Інструкція
1
Для конвертації формату PDF в Word потрібна програма, яка називається PDF to Word. Скачайте її з інтернету і встановіть на жорсткий диск комп'ютера. Запустіть додаток.
2
У головному меню програми виберіть File, потім в меню - Open. З'явиться вікно огляду. Вкажіть шлях до папки, в якій знаходиться PDF-документ, який ви будете переводити в Word. Виділіть цей документ за допомогою лівого кліка мишки, після чого у вікні огляду натисніть «Відкрити». З'явиться меню, в якому можна задати додаткові параметри перетворення. Наприклад, можна вибрати, чи зберігати картинки при перетворенні або перевести тільки текст. Після вибору необхідних параметрів натисніть OK.
3
З'явиться вікно огляду. Вкажіть папку, в якій буде збережений документ Word. Після цього знизу вікна огляду натисніть «Зберегти». Розпочнеться перетворення файлу. Тривалість процесу залежить від розміру вихідного файлу і кількості картинок. Після завершення перетворення ви отримаєте повідомлення. Тепер відкрийте папку, яку ви обрали для збереження документа. У цій папці буде знаходитися документ формату Word.
4
Ще одна хороша програма для конвертації називається Advanced Pdf to Word Converter. Скачайте її з інтернету і встановіть на вінчестер комп'ютера. Запустіть додаток. Після цього в основному меню натисніть File. Потім виберіть Ad file. Вкажіть шлях до потрібного документу PDF. Виділіть його за допомогою лівого кліка мишки. Потім натисніть «Відкрити».
5
Обраний вами документ з'явиться в меню програми. Встановіть навпроти нього прапорець. Потім натисніть по кнопці огляду навпроти рядка Save folder. Виберіть папку, в якій будете зберігати перетворені документи, після чого натисніть OK. Тепер в основному меню програми клікніть по Convert. Розпочнеться перетворення файлу. Після його завершення в обраній вами папці буде знаходитися Word-документ.