Як вибрати хокейний шолом.

Хокей - красива і видовищна гра. Однак для самих гравців цей вид спорту сильно травмонебезпечний, а тому існують спеціальні вимоги до захисту гравця. Важливою її складовою є шолом.
Інструкція
1
При виборі шолома звертайте увагу на його вагу (він не повинен бути важким). Крім того, у шолома повинні бути якісні кріплення. На внутрішній стороні даного захисного елемента обов'язково присутній прокладка, пом'якшувальна силу удару. Багато що залежить і від віку гравця: наприклад, для юніорів (тобто не досягли 18 років) передбачені шоломи з так званим забралом, яке виготовлено з металу. Ті спортсмени, які досягли 18-ти річного віку, можуть грати вже з звичайним пластиковим Візор.
2
Вибір всього хокейного спорядження, в тому числі і шолома, - справа індивідуальна. В даному випадку багато чого буде залежати від форми голови. Як правило, всі представлені у продажу захисні засоби позначаються трьома головними розмірами. Також є і два додаткових. Перед покупкою шолома краще попередньо виміряти обхват голови. Розміром S відповідають 52-57 см, M - 55-60 см і L - 58-63 см. Два додаткових розміру: XS становить до 55 см в обхваті, а XL - 62-65 см. Зверніть увагу, що залежно від фірми -виробника зазначені розміри можуть відрізнятися (правда, різниця буде не надто суттєвою). Всі шоломи по комплектації діляться ще й на групи: з металевою решіткою, з пластиковим «забралом», а також не мають ні першого, ні другого.
3
Після того як ви підберете потрібний розмір, приміряйте шолом. Перед цим краще послабити гвинти регулювання, розтягнути виріб ширше, а потім надіти. Тепер закріпіть гвинти та оцініть результат. Вам повинно бути максимально комфортно: шолом ні в якому разі не повинен тиснути вам на голову. Все, що необхідно, - це щоб він сидів щільно.
Корисна порада
Не забувайте і про колір шолома, оскільки він має велике значення (на відміну від налокітників або щитків). Даний елемент захисту повинен поєднуватися з усією формою. Найбільш поширеними є такі кольори, як білий, чорний, синій і червоний. Шоломи інших кольорів, як правило, передбачають індивідуальний або командний замовлення.