Як налаштувати сателіт.

В даний час в інтернеті все більш широке поширення набувають сайти- сателіти , які створюються спеціально для просування якого-небудь ресурсу в Мережі або пошукових системах шляхом розміщення на ньому авторитетних посилань. Для того щоб сателіт приніс велику користь продвигаемому сайту, необхідно, щоб він був максимально унікальний. Тому при розробці та створенні такого сайту особливу увагу слід приділяти його правильному налаштуванні.
Інструкція
1
Як правило, для створення сайтів-сателітів застосовуються такі способи і технології: Движок CMS - відрізняється простотою установки, великою різноманітністю плагінів, шаблонів, що дозволяють зробити сайт більш зручним і привабливим для пользователя.Іспользованіе файлів (мова гіпертекстової розмітки HTML і каскадні таблиці стилів CSS). Перевагами даного способу розробки сателітів є швидка швидкість завантаження, відсутність баз даних і невеликий розмір, що дозволяє сайту не позичати багато місця на хостингу.
2
Особливо слід відзначити движок WordPress, також широко використовується для створення сателітів. Популярність серед розробників даний движок отримав, завдяки різноманіттю самих різних плагінів, а також зручному і легкому інтерфейсу, що дозволяє створювати сайти за кілька хвилин.
3
Для налаштування сателіта на WordPress вам в першу чергу потрібно буде визначитися з оформленням вашого сайту. Для цього виберіть вподобаний шаблон з тих, що є в бібліотеці програми, і почистіть його від зовнішніх посилань. Після цього подумайте, чи хотіли б ви, щоб користувачі, час від часу заходять на ваш сайт, коментували новини і статті.
4
Для заборони коментарів вам буде потрібно встановити плагін RC Link Redirector, який, як правило, використовується для перетворення зовнішніх посилань у внутрішні шляхом перенаправлення (перенаправлення), або видалити з вихідного коду сайту-сателіта форму для додавання посилань в текст. Якщо ж ви все-таки вирішили дозволити коментування статей сателіта, то для додаткової безпеки встановіть на сайт плагіни від спаму, наприклад, Akismet або DCaptcha.
5
Також настройка сателіта, як на WordPress, так і на інших двигунах, має на увазі збільшення кількості сторінок сайту. Для цього вам буде потрібно встановити плагін WP-PageNavi, який до того ж ще й створює пагінацію (навігацію, нумерацію) сайту, і до кожного нового посту додавати тег, що застосовується для додавання посилання на продовження повідомлення (зазвичай супроводжується написом «Читати далі»).
6
Для налаштування сайту-сателіта на движку WordPress можна встановити наступні додаткові плагіни: - Simple Tags застосовується для створення, редагування і управління мітками, за допомогою яких також можна збільшити число сторінок сайту; - RusToLat перетворює незрозумілі символи, що з'являються в URL- адресах до записів, в латинські букви; - Dagon Design Sitemap Generator використовується для створення карти сайту; - Google XML Sitemaps створює XML- карту сайту; - All in One SEO Pack оптимізує сателіт; - WordPress Database Backup необхідний для бекапу Баз Даних і відправки їх на пошту.
Сателітом називають сайт, який виконує функцію супутника для основного розкручуваного сайту. Сателіт передає на основний ресурс контрольний вагу і тематичних відвідувачів. Незважаючи на те, що йому відводиться лише допоміжна роль, він також може приносити дохід.
Вам знадобиться
  • - сателіт;
  • - аккаунт на біржі з продажу посилань;
  • - аккаунт в системі контекстної реклами;
  • - реферальні посилання з партнерських програм.
Інструкція
1
Заробити на одному сателіті можна. Але скоріше за все, ця сума буде дуже мала. Тому має сенс створити кілька сателітів. Чим більше у вас сайтів, тим вище ваш заробіток. Почати можна з 8-10 сайтів. Поступово ви можете довести кількість ваших «годувальників» до декількох десятків і навіть сотень.
2
Особливість сателітів в тому, що вони створюються простіше, ніж основні сайти. Для створення сателіта буде потрібна система управління ресурсом. Наприклад, можна вибрати безкоштовну систему Wordpress і підібрати до неї шаблон. Шаблон треба трохи уникализировать, тобто поміняти розташування інформаційних блоків і деяких елементів дизайну. Якщо ви це зробите, ваш сайт буде вигідно відрізнятися від інших, і пошукові системи будуть більш лояльно до нього ставитися. Напишіть або купіть текстовий контент для сателіта. Оптимальний варіант контенту - статті розміром 1-2 тисячі знаків. Кількість статтею повинно бути не менше 200. Не варто копіювати чужі статті з інших ресурсів. Так ви швидко потрапите в бан у пошукових систем. Створюйте унікальні статті і перевіряйте їх унікальність за допомогою спеціальних програм. Додайте статті на сайт і дочекайтеся, поки вони проиндексируется.
3
Після індексації сторінки вашого сайту потраплять у видачу пошукових систем, і на нього почнуть приходити відвідувачі. Кожен живий відвідувач - це потенційна вигода для вас. Розташуйте на сторінках контекстну рекламу. Якщо відвідувач перейде з вашого сайту за таким оголошенням, на ваш рахунок в системі контекстної реклами буде перерахована оплата. Потрібно зауважити, що відвідувач повинен добровільно натиснути на оголошення. Будь-які нечесні спроби збільшити дохід у подібних системах можуть призвести до блокування аккаунта. Крім оголошень, ви можете додати на сайт посилання і банери, які будуть супроводжуватися вашої реферального посиланням на яку-небудь партнерську програму.
4
На сателіті можна заробити за відсутності відвідуваності. Це можливо за допомогою бірж з продажу посилань. Для цього вам доведеться трохи розкрутити сайт. Біржі зацікавлені в додаванні майданчиків з хорошими показниками індексу цитування. Наростити цей показник можна за допомогою таких же бірж. Тобто, щоб заробити, вам доведеться трохи вкласти грошей на початку проекту. Після того, як ваш сайт пройде модерацію на біржі, ви зможете почати продавати з нього посилання.