Як зробити фірму.

Чи займаєтеся миловарінням і продаєте своє мило бажаючим? Хочете організувати службу доставки харчування в офіс? Просто хочете стати підприємцем? Зробіть свою фірму . Це складно, а нерідко і дуже складно, проте мало що може приносити стільки задоволення, скільки його приносить своє розвивається справа.
Інструкція
1
Щоб зробити фірму , потрібна ідея, а щоб знайти ідею, потрібен підприємницький підхід. Підприємець - той, хто багато в чому шукає і знаходить вигідні ділові можливості, а також можливості застосування своїх талантів. Підприємницький підхід не буває вродженим, він набувається в процесі життя, спостережень за іншими людьми. Підприємець мислить "на перспективу": а що буде цікаво людям через два роки? Крім того, він займається тим, що йому подобається і, як правило, захоплений справою.
2
Якщо ідея вашої фірми у вас є, то можна підрахувати, скільки коштів знадобиться на її втілення і скільки зможете вкласти ви. Для втілення витратною ідеї доведеться шукати інвестора. Якщо ваш капітал трохи менше потрібного, то спочатку можна відмовитися від деяких другорядних витрат, але створити фірму .
3
Візьмемо для прикладу фірму з виробництва вантажних прикрас (без застосування дорогоцінних металів). Нижче перераховані всі можливі витрати на створення такої фірми.1) реєстрація фірми (від 7000 до 22000 рублів) .2) приміщення, де будуть сидіти майстри з виробництва прикрас (оренда може коштувати від 30 000 рублів на місяць за крихітне приміщення) .3) персонал (як мінімум два майстри, зарплата - від 25 000 рублів) .4) сайт (від 30000 рублів) .5) реклама (від декількох тисяч) .6) обладнання приміщення (варіативно) .7) матеріали (варіативно).
4
А тепер подумаємо, що з цього списку необхідно вам відразу, а що можна відкласти на потім. Очевидно, що потрібна реєстрація. Багато хто стверджує, що податкові інспекції ігнорують "підпільний" дрібний бізнес, але краще все ж не ризикувати. Заощадити на реєстрації можна, зробивши її самостійно, а не доручаючи юридичній фірмі. Приміщення нам відразу не потрібно, майстри можуть робити прикраси на дому і привозити вам, а ви, відповідно, продавати. Сайт виразно потрібен, причому продає сайт, реклама - по мінімуму. Міркуючи таким чином, можна витратити на створення фірми менше.
5
Якщо ви все-таки вирішили залучити інвестора, то вам потрібно буде скласти детальний бізнес-план. Не той, що ви склали для себе в невеликому файлі (або взагалі у власній голові), а докладний бізнес-план, який переконає інвестора в тому, що ваша фірма обов'язково стане успішною і принесе прибуток. У бізнес-плані для інвестора акцент слід робити саме на тій вигоді, яку він зможе отримати. Для того, щоб переконати його в цьому, потрібно показати, які у вашої фірми переваги перед конкурентами, як ви збираєтеся розвиватися і яких чекаєте доходів самі.