Як навчитися бисть друкувати.

Ще з появою першої друкарської машинки виникла потреба в швидкому наборі тексту. Тоді сформовану ситуацію дозволив сліпий десятипальцевий метод друку. Найцікавіше, що і в наш час він виявився оптимальним при роботі і на сучасних друкованих машинках, і на клавіатурі комп'ютера.
Вам знадобиться
  • - гроші;
  • - програма-тренажер.
Інструкція
1
Освойте десятипальцевий сліпий метод. При його використанні текст набирається рефлекторно. На відміну від звичайного набору, коли часто працюють тільки вказівні і середні пальці, при сліпому методі вони задіяні всі, причому кожен відповідає за певну ділянку клавіатури.
2
Сліпий метод дозволяє швидко і безпомилково надрукувати текст з паперового джерела, не відволікаючись на клавіші. Секрет швидкого набору полягає в тому, що пальці запам'ятовують їх розташування на клавіатурі, а ви тим часом займаєтеся тільки читанням тексту та його одночасним набором.
3
Для навчання швидкісного набору текстів скористайтеся тренажерами - спеціальними програмами. Всі вони допомагають досконало освоїти неустаревающей метод швидкого друку й істотно поліпшити наявні навички, тим самим заощаджуючи величезну кількість часу, уходящее на написання текстів і документів.
4
Зверніть увагу на те, що в більшості своїй навчальні програми засновані на схожих методиках і прийомах, які взяті зі старих підручників з машинопису, перевірених часом. Але врахуйте, що їх схожість оманлива. Існуючі тренажери сильно розрізняються. Деякі з них подають матеріал лаконічно і сухо, не дозволяють робити зайвих рухів і відволікатися, що нагадує класичний навчальний процес. Інші намагаються перетворити навчання в гру з жартами і смішними виразами. Є навіть програми, де освоєння методу супроводжується філософськими мудрими висловами. Крім того, програми відрізняються темпом подачі уроків, інтенсивністю, а також способами навчання.
5
Правильно підберіть для себе тренажер. Враховуйте свій рівень підготовки. Навчальні програми, розраховані на вдосконалення наявних навичок, абсолютно не підійдуть новачкові, і навпаки, тренажери для початківців навряд чи будуть цікаві людям, які, вже освоївши цей метод, хочуть підвищити свій рівень. Тут також важливо визначити для себе, чи зможете ви освоїти сліпий метод друку за умови, що вам буде наданий вибір тем та уроків, як швидко ви хочете оволодіти методом, який стиль навчання вам більше підходить і т.д.
6
Вибираючи тренажер, врахуйте, що більшість фахівців і викладачів сліпого десятипальцевого методу зробили висновок, що надмірна динамізм, який неминуче виникає в ігрових варіантах навчальних програм, змушує поспішати і форсує м'язову напругу в руках. Для людини, яка хоче досконало оволодіти даним методом, такий варіант не підходить. Ігровий тренажер, скоріше, не навчає, а тільки знайомить з клавіатурою, що можна використовувати лише на початкових стадіях освоєння методу швидкого друку.
7
Навчіться швидко друкувати на спеціальних курсах. За помірну плату ви пройдете кваліфіковане навчання під керівництвом досвідченого викладача.