Як відкрити двері в лабораторії Х18. Як пройти лабораторію х-18.

«STALKER» - воістину культовий постапокаліптичний шутер, незважаючи на свій вік, як і раніше користується популярністю у гравців різного віку. Як і колись, ця гра викликає масу запитань, адже головоломки зустрічаються тут буквально на кожному кроці.
Вам знадобиться
  • - функціонуюча гра «STALKER» на комп'ютері;
  • - відсутність додаткових надбудов (наприклад модов) впливають на скриптовими проходження;
  • - виконання всіх завдань, що передують місії «Лабораторія Х- 18 ».
Інструкція
1
Виконайте всі місії, необхідні для «відкриття» завдання «Лабораторія Х-18». Ці місії надає, в першу чергу, Бармен з бару «Сто рентген» на базі «Боргу». Цей же Бармен відправляє гравця в саму лабораторію , видавши перший з двох ключів для входу в підземелля Х-18. Ключ виглядає як звичайний флеш-накопичувач, однак продати його гравцеві не можна.
2
Пошукайте у Темної долині другий ключ для входу в підземелля лабораторії Х-18. Для цього спершу підтримайте починання «долговца» Кулі - він зустрічає гравця на вході в локацію Темна долина. Куля попросить допомогти врятувати заручників, а також розповість про місцезнаходження Борова - персонажа, який охороняє другий ключ. Не забудьте запастися патронами і зберегти гру - Борова охороняє не один десяток товаришів-бандитів.
3
Ретельно трусіть підземелля лабораторії Х-18. Справа в тому, що двох ключів для проходження завдання буде мало - в лабораторії належить відімкнути ще двоє дверей. Відшукайте першу замкнені двері , і на міні-карті гравця з'явиться біла точка - так зазначено тіло вченого, в персональному комп'ютері (PDA) якого є необхідний код. Це цифри 1243.
4
Щоб відімкнути останню замкнені двері лабораторії Х-18, необхідно також відшукати тіло вченого і перевірити його PDA. Крім небезінтересних записів, в комп'ютері вченого знайдеться і другий код - 9524. Володіючи цими даними, можна легко і без проблем завершити місію.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=sjwz61B6Lqc
Зверніть увагу
Після виконання всіх необхідних дій в лабораторії Х-18, виходити з неї варто з великою обережністю, оскільки військові почнуть штурм об'єкта. Залишати локацію слід через вже знайому стройку - місце обіталіща Борова - і південний вихід.