Як відновити випадково видалені файли.

У житті кожного користувача персонального комп'ютера трапляються неприємні моменти: такі ситуації, як випадкове видалення потрібних файлів, натисканням клавіш Shift + Del, тобто минаючи кошик. Насправді, видалення файлів з жорсткого диска - це стирання запису про знаходження їх на диску. Виходить, що файли не стираються і знаходяться в тому ж місці, де і лежали колись. Але в процесі роботи ці файли можуть затиратися іншими файлами. Тому, якщо ви виявили пропажу файлу, то діяти треба негайно.
Вам знадобиться
  • Програмне забезпечення Handy Recovery.
Інструкція
1
Видалення файлу могло відбутися не тільки по нашу необачність або необережності. Іноді відбуваються збої в роботі жорсткого диска. Всі дані про стертих файлах знаходяться в таблиці файлової системи. Відповідно, чим раніше користувач схаменеться, тим більша ймовірність вдало сформованої ситуації. Для відновлення втрачених даних жорсткого диска використовуються спеціалізовані програми, які здатні повністю проаналізувати диск, виявити віддалені файли і відновити їх на першу вимогу.
2
Серед великої кількості таких програм можна виділити корисну утиліту Handy Recovery. Вона відрізняється простим і зручним інтерфейсом. Робота в цій програмі, навіть з англомовним інтерфейсом, не важко, як у досвідченого користувача, так і у новачка. Особливістю цієї програми є швидкий аналіз таблиці файлової системи. Час, що йде на відновлення даних, що не обчислюється годинами. Інтерфейс програми зроблений на зразок провідника Windows - дерево каталогів здасться вам знайомим.
3
Після старту програми перед вами з'явиться головне вікно програми. Для того щоб приступити до процедури відновлення даних жорсткого диска запустіть аналіз, натиснувши на відповідну кнопку.
4
Виділіть файли або папки, які вам необхідно відновити. Натисніть кнопку «Відновити» - підтвердіть етап відновлення файлів після видалення. Готово.
5
Все збережені папки або файли зберігаються в спеціальній папці. Цю папку можна задати в налаштуваннях програми.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=pOm0Fj9IO8c