Як автоматично зберігати.

Вбудована функція автоматичного збереження, існуюча в додатки офісного пакету Microsoft Office, дозволяє уникнути втрати даних при перебоях в електроживленні або помилок конфлікту деяких програм.
Інструкція
1
Викличте головне системне меню, натиснувши кнопку «Пуск» і перейдіть в пункт «Усі програми». Розкрийте посилання Microsoft Office і вкажіть пункт «парамеров Excel» (для програми Excel).
2
Скористайтеся командою «Збереження» і застосуєте прапорець в рядку «Автозбереження кожні». Виберіть проміжок часу в хвилинах після якого документ повинен бути збережений в автоматичному режимі в випадаючому списку (для програми Excel).
3
Запустіть додаток Outlook і розкрийте меню «Сервис» верхній панелі інструментів вікна програми. Вкажіть пункт «Параметри» і перейдіть на вкладку «Налаштування» в діалоговому вікні. Скористайтеся кнопкою «Параметри пошти» і виберіть команду «Додаткові параметри». Застосуйте прапорець в рядку «Автоматично зберігати елементи кожні» і виберіть проміжок часу в хвилинах, після якого елементи повинні бути збережені в автоматичному режимі в спадному меню (для Outlook).
4
Ще раз розкрийте вузол Microsoft Office і вкажіть пункт «Параметри PowerPoint». Розгорніть вузол «Збереження» і застосуєте прапорець в рядку «Автозбереження кожні х хвилин». Виберіть проміжок часу в хвилинах після якого презентація повинна бути збережена в автоматичному режимі в випадаючому каталозі (для програми PowerPoint).
5
Запустіть додаток Microsoft Publisher і розкрийте меню «Сервис» верхній панелі інструментів вікна програми. Вкажіть пункт «Параметри» і перейдіть на вкладку «Збереження» діалогового вікна. Застосуйте прапорець в рядку «Автозбереження кожні х хвилин» і виберіть проміжок часу в хвилинах після якого документ повинен бути збережений в автоматичному режимі в списку (для програми Microsoft Publisher).
6
Використовуйте цей же алгоритм дій в додатках Microsoft Visio і Word.
При роботі в мережі для входу в аккаунт зазвичай доводиться вводити пароль. Щоб полегшити це завдання, більшість браузерів мають функцію запам'ятовування введеного пароля. З одного боку, це допомагає користувачеві швидше зайти на сайт. З іншого, використання функції запам'ятовування пароля негативно позначається на безпеці роботи в інтернеті.
Інструкція
1
При введенні пароля зазвичай з'являється віконце з повідомленням, в якому користувачеві пропонується зберегти пароль, відмовитися від збереження або нагадати про це пізніше. Якщо таке вікно не з'явиться, значить, функція автоматичного збереження паролів відключена.
2
Для її включення в Internet Explorer відкрийте: «Сервіс» - «Властивості оглядача» - «Зміст» - «Автозаповнення». У віконці відзначте галочкою рядок «Запит на збереження пароля».
3
При роботі в Mozilla Firefox відкрийте: «Інструменти» - «Налаштування» - «Захист». У розділі « Паролі » відзначте галочками рядки «Запам'ятовувати паролі для сайтів» і «Використовувати майстер-пароль».
4
Якщо ви працюєте з Google Chrome, натисніть значок гайкового ключа, він знаходиться відразу за рядком адреси, потім виберіть: «Параметри» - «Персональні». У розділі « Паролі » відзначте галочкою пункт «Пропонувати зберігати паролі».
5
Тим, хто віддає перевагу для роботи в мережі Оперу, слід відкрити: «Сервіс» - «Загальні настройки» - «Форми». Поставте галочку на рядку «Включити управління паролями».
6
Незважаючи на зручність функції запам'ятовування пароля, користуватися нею стоїть дуже обачно. Сучасні троянські програми здатні красти паролі з усіх поширених браузерів, тому не слід зберігати подібним чином паролі від важливих сервісів - наприклад, від електронних поштових скриньок. Всі важливі паролі слід вводити вручну: витративши на це кілька секунд, ви значно утрудните злодійство ваших облікових даних.
7
Можливий такий варіант: збережіть в браузері неправильний пароль, що відрізняється від справжнього одним-двома символами. При вході вам буде достатньо змінити лише ці символи, при цьому злодійство зміненого пароля нічим вам не загрожує.
8
Дуже важливо використовувати складні паролі, так як багато акаунти зламуються банальним підбором. Хороший пароль повинен мати не менше восьми символів, набиратися з використанням різних регістрів і містити спеціальні символи - @, $, # і т.п.