Як включити розширення. Як включити в 7 відображення прихованих файлів і розширення.

Необхідність відображення розширення файлу може викликатися як міркуваннями безпеки, так і потребою змінити це саме розширення. Ця функція не вимагає використання додаткових програм або вивчення мов програмування.
Інструкція
1
Повна назва розширення звучить як «розширення імені файлу». Завдання розширення - визначення формату обраного файлу і вибір програми для його відкриття. Візуально розширення визначається як останні знаки після крапки, наступні зп ім'ям файлу. Так, картінка.ipg увазі графічний файл з ім'ям «картинка», збережений у форматі JPG.
2
При першій установці операційної системи розширення файлів можуть бути приховані з міркувань безпеки. Випадкове або навмисне видалення розширення файлу робить його абсолютно марним, оскільки ОС не може вибрати програму, якою можна відкрити цей файл. Тим не менш, функція відображення розширень є вбудованою і легко може бути активована користувачем. Для цього розкрийте будь-яку папку і розгорніть меню «Сервис» верхній панелі інструментів вікна використовуєте.
3
Вкажіть пункт «Властивості папки» і перейдіть на вкладку «Вид» в діалоговому вікні. Зніміть прапорець в рядку «Приховувати розширення для зареєстрованих типів файлів» у розділі «Додаткові параметри» і підтвердіть збереження зроблених змін, натиснувши кнопку OK.
4
В операційній системі Windows версій 7 або Vista включити відображення розширень файлів можна дещо відмінним методом. Запустіть додаток «Провідник Windows» і розкрийте меню «Упорядкувати» у вікні програми. Вкажіть команду «Параметри папок і пошуку» і перейдіть на вкладку «Вид» в новому діалоговому вікні. Зніміть прапорець в рядку «Приховувати розширення для зареєстрованих типів файлів» в каталозі групи «Додаткові параметри» і підтвердіть застосування зроблених змін, натиснувши кнопку OK. Ця дія призведе до відображення розширень при перегляді вибраних файлів.