Як відновити експрес-панель. відновити панель speed dial.

Відновити випадково видалену або зниклу в результаті шкідливого впливу вірусів експрес- панель браузера Opera можна як в автоматичному режимі, використовуючи інструмент Opera link, так і вручну.
Інструкція
1
Активуйте функцію Opera Link, що дозволяє запобігти втраті закладок і дозволяє відновити втрачену експрес-панель браузера. Для цього викличте головне системне меню, натиснувши кнопку «Пуск», і перейдіть в пункт «Усі програми». Запустіть браузер Opera і розкрийте меню «Файл» верхньої сервісної панелі вікна програми. Вкажіть команду «Синхронізувати» і застосуєте прапорці на полях бажаних опцій.
2
Створіть новий обліковий запис. Для цього заповніть всі поля форми реєстрації та натисніть кнопку «Увійти». Після цього всі закладки браузера та експрес-панель Opera можуть бути відновлені в будь-який момент активацією функції Opera Link.
3
Відновіть експрес-панель в ручному режимі. Для цього викличте конфигуратор браузера: opera: config # Sync Client State Speed Dial.Ізменіте значення параметрів Sync Client State Speed Dial та Sync Client State Speed Dial 2 на 0 і натисніть кнопку «Зберегти».
4
Введіть значеніеopera: config # Sync Last Usedв конфигуратор браузера і змініть значення параметра Sync Last Used також на 0. Підтвердіть застосування зроблених змін, натиснувши кнопку «Зберегти».
5
Скористайтеся альтернативним методом відновлення даних експрес-панелі браузера Opera в ручному режимі. Для цього знайдіть файли експрес-панелі, що зберігаються в папкеімя_діска: UsersUser імя_пользователяAppDataRoamingOperaOperaі збережіть їх, створивши копію інформації на знімному носії або резервному розділі диска.
6
Після зникнення експрес-панелі або повної переустановки браузера відновите дані файлу speeddial.ini в зазначеній папці зі створеної резервної копії. Підтвердіть виконання обраного дії, натиснувши кнопку «Замінити» у вікні запиту системи і перезапустіть браузер для застосування зроблених змін.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=thYCORMP7S0