Як в Excel приховати рядки.

Програма Microsoft Excel призначена спеціально для обробки даних. З її допомогою можна проводити статистичний аналіз, вирішувати завдання, будувати графіки та діаграми. А для зручності в роботі з об'ємними таблицями існує ще й спеціальна функція, що дозволяє приховувати певні рядка або стовпці.
Інструкція
1
Відкрийте документ Microsoft Excel з таблицею, що вимагає заховати деякі рядки. Або створіть таку таблицю, відкривши нову книгу в програмі.
2
Виділіть ці рядки. Натисніть лівою кнопкою миші на першу з них і, не відпускаючи кнопку, протягніть виділення до останнього рядка. Наприклад, це можуть бути перші три рядки з десяти.
3
Потім клікніть правою кнопкою на виділену область і виберіть в контекстному меню вкладку «Приховати». Після цих дій виділені рядки сховаються, а таблиця буде починатися з четвертого рядка.
4
Сховати строчки можна й іншим способом. Виділіть потрібні з них, зайдіть в головному меню у вкладку «Формат» і наведіть курсор на напис «Приховати або відобразити». У контекстному меню виберіть «Приховати рядки».
5
Помітити місце з прихованими рядками можна за їхніми номерами, які тепер йдуть не по порядку. Замість перших трьох цифр стоїть цифра «4».
6
Щоб повернути назад приховані рядки, виділіть аналогічним чином сусідні з ними строчки. В даному випадку це буде одна - четверта. Натисніть на неї правою кнопкою і виберіть у меню «Відобразити». Рядки знову з'являться.
7
Подібним чином в Microsoft Excel можна заховати не лише рядки, але і стовпці. Помітити приховані стовпці допоможуть букви, розташовані вгорі і є назвою стовпців. Після приховування вони будуть розташовуватися не в алфавітному порядку.
8
Якщо прихованих рядків багато і розташовані вони в різних місцях таблиці, можна відобразити їх всі відразу. Для цього повністю виділіть таблицю, відкрийте контекстне меню і виберіть «Відобразити».
9
Завдяки таким діям в Microsoft Excel можна не тільки значно полегшити роботу з обробки даних у великих таблицях, але і вивести на друк не всю таблицю, а певну інформацію. Приховані місця просто не надрукуються.