Як включити віддалений доступ.

Створення та налагодження віддаленого підключення до іншого комп'ютера дозволяє виконувати деякі операції, не маючи фізичного доступу до ПК. Ця функція дуже зручна для конфігурації мережевих комп'ютерів з єдиного робочого місця.
Вам знадобиться
  • - нова обліковий запис;
  • - Radmin;
  • - Team Viewer.
Інструкція
1
Якщо ви хочете, щоб до вашого комп'ютера могли підключатися інші користувачі, налаштуйте параметри віддаленого управління ПК. Для початку створіть новий обліковий запис. Встановіть для неї тільки ті права, які має отримати людина, що підключається з іншого комп'ютера.
2
Відкрийте панель управління і виберіть меню «Облікові записи користувачів». Відкрийте пункт «Створення облікового запису». Введіть ім'я нового аккаунта. Виберіть його тип: адміністратор або користувач.
3
Обов'язково задайте пароль для нового облікового запису. Його використання запобіжить небажане втручання сторонніх користувачів у вашу систему. Приступите до налаштування віддаленого доступу. Відкрийте меню «Пуск» і перейдіть до властивостей комп'ютера.
4
Перейдіть по посиланню «Додаткові параметри системи», розташованої в лівій графі. Після запуску нового вікна виберіть вкладку «Віддалений доступ».
5
Поставте прапорець поруч із пунктом «Дозволити підключатися тільки з комп'ютерів, на яких працює перевірка справжності на мережевому рівні». Після активації даного параметра натисніть кнопку «Вибір користувачів».
6
У новому вікні натисніть кнопку «Додати». Введіть ім'я облікового запису, яку ви створили для віддаленого підключення до комп'ютера. Натисніть кнопку Ok. Тепер натисніть кнопку «Застосувати» і закрийте діалогове вікно.
7
Важливо розуміти, що стандартний віддалений доступ має низку недоліків. Якщо ви хочете дозволити повний доступ підключається користувача, використовуйте додаткові утиліти, наприклад Team Viewer або Radmin.
8
Не залишайте функцію віддаленого доступу активної без крайньої необхідності. Її використання може завдати серйозної шкоди вашій системі. Відкривайте доступ тільки перевіреним особам.
Підключення до компонента «Адміністрування віддаленого робочого столу» не вимагає окремої ліцензії доступу клієнтів сервера терміналів, але має на увазі наявність адміністраторського доступу до ресурсів комп'ютера.
Інструкція
1
За умовчанням служба віддаленого робочого столу відключена. Для того щоб включити цей сервіс, викличте головне системне меню, натиснувши кнопку «Пуск», і перейдіть в пункт «Панель управління». Розкрийте посилання «Система» і виберіть закладку «Віддалене використання» в діалоговому вікні. Застосуйте прапорець в рядку «Дозволити віддалений доступ до цього комп'ютера» і підтвердіть збереження зроблених змін, натиснувши кнопку OK.
2
Включення віддаленого доступу може бути здійснено користувачем, що входять в каталог Адміністраторів або користувачів віддаленого робочого столу. Для того, щоб додати обраного користувача в цю групу, викличте контекстне меню елемента робочого столу «Мій комп'ютер» кліком правої кнопки миші і вкажіть пункт «Властивості». Перейдіть на вкладку «Віддалене використання» діалогового вікна і скористайтеся командою «Вибрати віддалених користувачів».
3
Підтвердіть виконання обраного дії, натиснувши кнопку «Додати» в наступному діалоговому вікні, і надрукуйте потрібне ім'я облікового запису у відповідному полі віконця «Введення імені обираних об'єктів». Підтвердіть свій вибір, натиснувши кнопку OK, і переконайтеся в тому, що необхідне ім'я відображається в каталозі «Користувачі віддаленого робочого столу».
4
Виконайте підключення до віддаленого комп'ютера. Для цього поверніться в головне меню "Пуск" і перейдіть в пункт «Усі програми». Розкрийте посилання «Стандартні» і розгорніть вузол «Зв'язок». Виберіть розділ «Підключення до віддаленого робочого столу» і надрукуйте ім'я потрібного комп'ютера в полі «Комп'ютер». Скористайтеся командою «Підключити» і надрукуйте ім'я свого облікового запису та пароль у відповідних полях вікна привітання системи. Підтвердіть виконання обраного дії, натиснувши кнопку OK.