Як ввести в dfu режим. Як ввести iphone в безпечний Реім.

Recovery mode і Device Firmware Upgrade - це два режиму функціонування iPhone при підготовці до перепрошивке. Використання будь-якого з цих режимів призведе до повного видалення всієї інформації, що зберігалася в апараті, і прошивці BaseBand при його відсутності.
Інструкція
1
Режим DFU є більш жорстким, порівняно з Recovery. В цьому режимі операційна система не завантажується, а сигнали, що відправляються по USB-з'єднанню мають виключно технічний характер. Характерною особливістю режиму DFU виступає абсолютно чорний або повністю білий екран мобільного пристрою. Єдиним показником стану DFU служить визначення мобільного пристрою додатком iTunes як «Пристрій в режимі стабілізації/відновлення».
2
Підключіть свій мобільний пристрій до комп'ютера за допомогою спеціального USB-кабелю, що входить в комплект поставки. Вимкніть iPhone стандартним методом, тобто натисніть і утримуйте кнопку Power до появи на екрані слайдера з написом «Вимкніть». Перетяните слайдер вправо і дочекайтеся виключення пристрою.
3
Відкрийте програму iTunes на комп'ютері. Натисніть і утримуйте в такому положенні кнопки Power і Home протягом десяти секунд. Звільніть кнопку Power, продовжуючи утримувати кнопку Home. Дочекайтеся визначення пристрою додатком iTunes (десять - п'ятнадцять секунд) і відпустіть кнопку Home. Пам'ятайте, що екран апарату залишатиметься повністю чорним. Виконайте необхідні дії з перепрошивки пристрою.
4
Щоб вивести телефон з режиму Device Firmware Upgrade підключіть мобільний пристрій до комп'ютера за допомогою спеціального USB-кабелю. Натисніть і утримуйте в такому положенні кнопки Power і Home протягом десяти секунд. Одночасно звільніть обидві кнопки після десяти секунд. Натисніть кнопку Power для стандартного завантаження пристрою в звичайному режимі.
5
Іншим методом виведення телефону з режиму DFU є одночасне натискання кнопок Power і Home без підключення пристрою до комп'ютера. Утримуйте обидві кнопки натиснутими до появи логотипу Apple на екрані пристрою. Відпустіть обидві кнопки і дочекайтеся стандартного завантаження пристрою.