Як включити сканер.

Сканер - це цифровий пристрій, анализирующее певний документ і що дає його точну електронну копію. Сканування застосовується в самих різних областях діяльності. Але найчастіше даний пристрій використовується для створення копій будь-яких зображень або документів.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - USB- кабель;
  • - інсталяційний диск з драйверами;
  • - доступ в інтернет
Інструкція
1
Щоб встановити локальний сканер, використовуйте звичайний кабель USB. Зазвичай він входить в поставний комплект. Один його кінець підключіть до задньої панелі сканера, інший - до спеціального USB -Роз'єм комп'ютера. Включіть обидва пристрої (комп'ютер і сканер) і почекайте якийсь час (від кількох секунд до хвилини), поки ваша операційна система автоматично визначить новий пристрій.
2
Якщо операційна система не може визначити сканер, спробуйте встановити на комп'ютер драйвера (спеціальні програми). Вони повинні знаходитися на диску, який, як правило, входить в комплект поставки. Якщо такий диск у вас відсутній, відкрийте офіційний сайт виробника вашого сканера. Драйвера знаходяться там в спеціальному розділі та доступні для вільного скачування. Скачайте і встановіть їх на свій комп'ютер або ноутбук, а потім спробуйте знову підключити сканер.
3
Після цього запуститься «Мастер настройки» нового устаткування і вам залишиться просто слідувати його інструкціям. Після того як він встановить сканер, комп'ютер необхідно буде перезавантажити для повноцінної роботи нового обладнання. Після перезавантаження на робочому столі повинен з'явитися ярлик нового обладнання.
4
У багатьох організаціях підключення всіх скануючих пристроїв здійснюється до одного мережевого сканеру. В цьому випадку, щоб встановити сканер, підключіть його до комп'ютера через USB-кабель. Натисніть на комп'ютері кнопку «Пуск», виберіть розділ «Панель управління» і далі - «Мережа». На екрані монітора з'явиться спеціальне меню, виберіть у ньому пункт «Центр управління мережами і доступом» і підпункт - «Перегляд мережних комп'ютерів і пристроїв».
5
Знайдіть у списку сканерів саме вашу модель і викличте на ній контекстне меню (правою кнопкою миші). В даному меню перейдіть до розділу «Встановити». На екрані з'явиться «Майстер установки». Дотримуйтесь його вказівок, переходячи від пункту до пункту кнопкою «Далі». В кінці установки сканера натисніть кнопку «Готово».
6
Щоб включити сканер, достатньо підключити його до мережі живлення і клікнути по ярлику даного пристрою на робочому столі або викликати меню «Пуск» - «Панель управління» - «Сканери та камери».