Як включити сервер в КС.

Створення і запуск власного сервера гри Counter Strike залишається однією з найпопулярніших тем серед геймерів. Сама процедура не вимагає глибоких знань і може бути виконана навіть користувачем.
Інструкція
1
Завантажте саму гру Counter Strike, якщо вона ще не була встановлена раніше. Завантажте та встановіть патч для гри з інтернету. Рекомендується використовувати версію не нижче 29. Завантажте готовий сервер.
2
Рекомендується використовувати консольний режим запуску сервера для зниження навантаження на ресурси комп'ютера. Для цього викличте головне системне меню, натиснувши кнопку «Пуск», і перейдіть в меню «Усі програми». Розкрийте посилання «Стандартні» і запустіть додаток «Блокнот». Створіть новий текстовий документ.
3
Надрукуйте в створеному документеstart/high hlds.exe -game cstrike + ip внешній_ip_адрес + port27016 + sv_lan 0 + map ім'я_карти + maxplayers максімаольное_колічество_ігроков - insecure -console.Сінтаксіс документа: - start/high - високий пріоритет запуску сервера; - console - консольний, без GUI, режим; - insecure - для відключення VAC; - + maxplayers - для визначення максимально можливої кількості гравців; - + map - для вибору початкової карти при запуску сервера; - + port - для визначення порту сполуки- sv_lan 0 - для відображення сервера в мережах інтернет/sv_lan 1 - для локальної мережі.
4
Розкрийте меню «Файл» верхньої сервісної панелі вікна програми «Блокнот» і вкажіть команду «Зберегти як». Виберіть опцію «Всі файли» у рядку «Тип файлу» діалогового вікна і надрукуйте значення hlds.bat в поле «Ім'я файлу». Помістіть збережений документ в основну папку гри, яка містить файл hlds.exe.
5
Переконайтеся, що встановлене антивірусне програма не активно і запустіть створений файл hlds.bat для того, щоб «включити» сервер гри Counter Strike.
6
Більш просунутим користувачам можна рекомендувати використовувати спеціалізований додаток HLDS Update Tool для створення та оновлення автономних серверів гри Counter Strike та інших ігор компанії Steam. Додаток безкоштовно і доступно для завантаження на офіційному сайті Steam в розділі Tools.
Одна з переваг популярного мережевого шутера Counter Strike - можливість створювати власний сервер. Змініть стандартне музичний супровід гри, запровадивши в неї обраний вами звуковий файл.
Вам знадобиться
  • - ПК з доступом в інтернет;
  • - звуковий файл;
  • - конвертер музики;
  • - програма Fly Studio.
Інструкція
1
Встановлюючи звуковий файл в Counter-Strike 1.6, скачайте або конвертує за допомогою профільної програми версію звуку з розширенням WAV. У директорії зі встановленою грою з великої кількості схожих за назвою даних конфігурації виберіть і перемістить в папку Cstrike файл userconfig.cfg.
2
Перейменуйте завантажений або адаптований звуковий файл в voice_input. Для відтворення вашої оригінальної музики натисніть кнопку включення мікрофона, за яку зазвичай відповідає клавіша K на англійській розкладці.
3
Створюючи будь-який звуковий файл, призначений для гри Counter-Strike, запустіть програму Fly Studio 8. У верхній частині вікна клікніть по кнопці з зображенням ножиць. Активуйте першу клавішу з нижнього ряду і вкажіть на параметр Load Sample. Виділіть обрану музику або звук.
4
Після завантаження файлу вкажіть курсором маніпулятора на графічну таблицю звуку і виділіть необхідні вам фрагменти. Клацніть по кнопці з зображенням ножиць і виберіть пункт Cut. Визначте каталог на вашому комп'ютері, задайте ім'я для файлу збережіть його в зазначеному місці, натиснувши на відповідну клавішу. У полі Microsoft wave file (* wav) вкажіть рядок Microsoft compressed wave file (* wav).
5
Для створення музичного супроводу при з'єднанні з ігровим сервером, перейдіть за посиланням http://makeserver.ru/engine/download.php?id=62 і скачайте плагін. Скопіюйте в \ addons \ amxmodx \ plugins \ файл loadingsound.amxx і перемістить папку sound в Valve \ cstrike.
6
Встановлюючи власну музику, виберіть сподобався вам звуковий файл. Перейменуйте його в «loading» і конвертуйте в wav-формат. Відкрийте папку Vox і замініть стандартний звуковий файл на свій власний. Перезапустіть ігровий сервер для набрання чинності зроблених вами змін.