Як виразити намір.

Іноді з близькими людьми важко поділитися своїми переживаннями, проблемами і почуттями або розповісти їм про прийняте рішення, планах на майбутнє. Однак існують способи, які допоможуть вам легко і без потрясінь повідати рідним або що подобається людям про свої наміри.
Інструкція
1
Якщо ви плануєте розповісти коханій людині щось серйозне, постарайтеся заздалегідь підготувати його до майбутнього розмови, щоб він не був приголомшений почутим. Для цього завчасно скажіть йому про те, що хочете поговорити з ним. Можна також позначити тему бесіди. Виберіть час і місце зустрічі, які будуть зручні вам обом.
2
Безпосередньо перед розмовою постарайтеся привести думки в порядок. Прокрутіть в розумі ті слова, які ви збираєтеся сказати. Якщо у вас погана пам'ять, або ви хвилюєтеся, складіть короткий план промови.
3
Якщо ви не відрізняєтеся прямолінійністю, спочатку натякніть своєму родичу або близькій людині про предмет бесіди. Можливо, тема отримає продовження від нього. Підтримайте бесіду, ні в якому разі не мовчіть. Спілкуючись з людьми, потрібно домагатися максимальної відкритості.
4
Поясніть, чому ви хочете прийняти конкретне рішення. Наведіть логічні чи емоційні доводи і обґрунтування. Якщо співрозмовник не згоден з озвученим наміром , попросіть його ввійти в ваше становище, відчути думки, які тяжіють вас. Розкажіть про свої бажання, але не забувайте дізнатися про те, чого хоче і друга сторона. Важливо, щоб ваші мрії і плани на майбутнє збігалися.
5
Якщо вам важко розповісти про свої бажання при особистій зустрічі, спробуйте це зробити по телефону. Зателефонуйте дорогий персони і говоріть про свої плани. Постарайтеся зрозуміти по емоційної реакції, чи довелося їй до душі озвучене рішення.
6
Ще простіше виразити намір в письмовій формі. Причому за допомогою сучасних технологій можна зробити це навіть анонімно, наприклад, відправивши електронного листа через Інтернет. Якщо послання торкнеться адресата, ви обов'язково незабаром дізнаєтеся його думку з даного питання.
7
Не засмучуйтеся, якщо ваше рішення не було підтримане другою стороною. Спробуйте змінити поведінкову тактику або відверніться на якісь інші справи і проблеми.
Зверніть увагу
Не слід придушувати себе, якщо ви дійсно хочете чого-небудь. Крокуйте назустріч до мрії, долаючи комплекси і страхи.
Корисна порада
Можна повідомити про намір в жартівливій формі і подивитися на реакцію цікавить людини.