Як у Word прибрати пробіли.

Програма Microsoft Office Word призначена для створення і редагування текстових документів. Якщо у вашому тексті міститься велика кількість непотрібних прогалин, впоратися в Word з даною проблемою можна одним з декількох способів.
Інструкція
1
Пропуск відноситься до прихованих символам форматування, по суті це - самостійний друкований знак, він займає місце в документі. Якщо у вас встановлений режим приховування таких невидимих символів, ви будете бачити тільки порожній простір між словами. При цьому не завжди можна на око визначити, скільки прогалин коштує в тексті - один або декілька.
2
Щоб знати, в якому місці видаляти зайві прогалини , зробіть символи форматування видимими. Для цього відкрийте вкладку «Головна» і натисніть на кнопку із символом «¶» в групі «Абзац». У документі всі прогалини будуть позначені значком «•», на друк він не виводиться, але полегшує орієнтацію в тексті.
3
Встановіть курсор після зайвого пробілу і натисніть на клавішу Backspace - пробіл буде видалений. Інший варіант: встановіть курсор перед зайвим прогалиною і натисніть на клавішу Del. Дані способи підходять в тому випадку, якщо ви редагуєте невеликий фрагмент тексту. Для видалення пробілів у великому документі краще скористатися іншим способом.
4
Виділіть фрагмент тексту або документ цілком. Відкрийте вкладку «Головна» і знайдіть розділ «Редагування». Натисніть на кнопку «Замінити». У вікні, переконайтеся, що активна саме вкладка «Заміна». Введіть в поле «Знайти» кілька прогалин, а в полі «Замінити на» - тільки один. Натисніть на кнопку «Замінити все».
5
Будьте уважні, прогалини у вікні заміни неможливо позначаються. Якщо у вашому тексті зустрічаються подвійні пробіли, ставте у вікні «Знайти» два пробілу, якщо потрійні - три відповідно. Можливо, вам доведеться повторити дію кілька разів для різної кількості зайвих пробілів.
6
Після виконання кожної команди редактор Word оповіщає вас про те, скільки замін в тексті було вироблено. Коли закінчите заміну кількох прогалин на один єдиний, закрийте вікно «Заміна». Оцінити результат ви зможете, включивши все той же режим відображення знаків абзаців та інших прихованих символів форматування.
Зайві знаки пробілів не тільки візуально псують готовий текст, а й видають непрофесіоналізм автора. Найчастіше подібні тексти не створюються, а викачуються з Інтернету в якості рефератів, курсових і т.п. Видалення кожного зайвого пробілу вручну займає багато часу і забирає сили, але можна скористатися автоматичним видаленням.
Вам знадобиться
  • Програма Microsoft Word
Інструкція
1
Виділіть весь текст, в якому є неправильні прогалини і табулятори в засадах і кінцях рядків. Однією з причин появи зайвих пробілів є заміна користувачем відступу і червоного рядка знаками кількох прогалин. Для того, щоб уникнути виникнення подібної проблеми рекомендується вибрати «Відступ» у рядку «Відступ/Перший рядок» на вкладці «Відступи і Інтервали» в меню «Формат/Абзац». Стандартним значенням для відступу є 1,27 см.
2
Задайте вирівнювання по центру - це видалить прогалини. Тепер можна задати потрібне вирівнювання, зміни будуть збережені (стандартним вирівнюванням вважається вирівнювання по ширині).
3
Зверніть увагу на способи вирівнювання для різних частин тексту (заголовки вирівнюються по центру, епіграфи - по правому краю). Якщо є така необхідність, то варто використовувати заміну пробілу на знак абзацу. Для цього введіть пробіл (натисніть клавішу пробілу) у рядку «Знайти» в меню «Правка/Замінити». Викличте діалогове вікно, натиснувши кнопку «Більше». Натисніть кнопку «Спеціальний» у новому вікні і виберіть «Знак абзацу» в меню. Після цього в рядку «Знайти» з'явиться текст «^ p». Це знак абзацу. Вставте цей знак абзацу «^ p» в рядок «Замінити на» та натисніть кнопку «Замінити все».
4
Натисніть одночасно клавіші CTRL і H. Це поєднання клавіш викличе вікно Find and Replace.
5
Введіть два пробілу (два рази натисніть на клавішу пробілу) у рядку «Знайти». Введіть знак пробілу (натисніть на клавішу пробілу) у рядку «Замінити на». Ця дія замінить кожні два пробілу на один стандартний прогалину.
6
Натисніть кнопку «Замінити все».
7
Перевірте кількість замін, вироблених текстовим редактором. Коли це кількість стане рівним нулю, всі подвійні пробіли будуть видалені.
Зверніть увагу
Увімкніть відображення невидимих символів, натиснувши кнопку «недруковані знаки» на панелі інструментів. Після цього прогалини будуть відображатися точками «•»
Корисна порада
Кількість замінних прогалин у вікні Find and Replace залежить від ступеня неакуратності тексту. При необхідності слід починати з п'яти прогалин і послідовно зменшувати цю кількість до двох.