Як в html вставити посилання.

При створенні власного сайту у людину, не спокушеного в тонкощах веб-дизайну, виникає безліч запитань. Наприклад, як завантажити на сайт файли для скачування, як вставити і правильно оформити необхідні посилання.
Інструкція
1
Щоб справити на сайті які-небудь зміни, ви повинні володіти правами адміністратора і мати доступ до коду потрібної вам сторінки. Все правки здійснюються через ваш аккаунт на хостингу. Ви можете використовувати як вбудований html-редактор, зазвичай він присутній, так і будь-який зовнішній. Наприклад, для простих правок дуже зручний редактор Cute Html.
2
Найкраще не правити оригінальну сторінку, а скопіювати її на комп'ютер і працювати з цією копією. Відкрийте її в редакторі, визначте місце в коді, де буде вставлена посилання. Припустимо, це буде посилання на пошуковий сервіс Google. Ви можете просто вказати адресу посилання, вона буде цілком коректно працювати. В тексті на сторінці сайту це може виглядати так: «Для пошуку інформації скористайтеся пошуковим сервісом Google: http://www.google.ru/». Відвідувач зможе перейти на потрібну сторінку, якшо посилання .
3
Існує більш красивий варіант оформлення посилань, для цього використовується код: опис сайту При його використанні наведена вище фраза в коді сторінки буде виглядати так: «Для пошуку інформації скористайтеся пошуковим сервісом Google »Користувач побачить на сторінці фразу:« Для пошуку інформації скористайтеся пошуковим сервісом Google ». Посиланням буде слово «Google», при цьому сам адресу посилання видний не буде.
4
Точно так само ви можете розміщувати посилання на будь-які файли - програми, фотографії, медіафайли і т.д. При цьому адреса повинна точно вказувати шлях до файлу. Ви можете закачати файли на свій сайт, для цього краще створити окрему папку - наприклад, files. Всі файли закачуються через панель управління вашим аккаунтом. Якщо файли великі, то їх можна закачувати по FTP. Дуже зручно використовувати для закачування файловий менеджер Total Commander, в ньому є вбудований FTP-клієнт.
Чи важко створити свій сайт ? Це залежить від того, який саме сайт ви хочете створити, чи плануєте ви написати його код самі або скористаєтеся готовими шаблонами. Знаючи основні етапи та принципи створення сайт а, ви зможете виконати цю роботу якісно і в мінімальні терміни.
Вам знадобиться
  • - програма CuteHTML;
  • - програма Dreamweaver;
  • - програма Denwer.
Інструкція
1
Ви можете створити власний сайт абсолютно безкоштовно на будь-якому з сервісів, що надають подібні послуги, а в мережі їх багато. В цьому випадку вам навіть не потрібно буде вивчати ази мови HTML, так як вам нададуть практично готовий сайт - потрібно тільки вибрати дизайн і заповнити ресурс контентом.
2
Описаний вище варіант дуже простий, але має свої недоліки. Перш за все, на сторінках вашого сайт а власники сервісу будуть розміщувати рекламу, часом досить нав'язливу. Крім того, ви не зможете перенести сайт в інше місце, його в будь-який момент можуть закрити без пояснення причин. Можна уникнути цього, зареєструвавши домен, купивши хостинг і створивши код сайт а. В цьому випадку ви отримаєте практично повну свободу і незалежність, у вас буде можливість в будь-який момент перенести ваш ресурс на інший хостинг.
3
Спочатку зареєструйте домен на будь-якому з сервісів реєстраторів. Вартість домену в зоні .ru обійдеться вам приблизно в сто рублів на рік. Зареєструвавши доменне ім'я, переходите до створення сторінок вашого сайт а. Якщо він простий, ви можете написати його код в простому редакторі html - наприклад, CuteHTML.
4
В тому випадку, якщо вам потрібний великий барвистий сайт , краще скористатися програмою Dreamweaver. Це візуальний конструктор сайт ов з дуже великими можливостями, його можна знайти в інтернеті. Крім того, вам знадобиться платний або безкоштовний шаблон, на основі якого ви і будете створювати свій сайт . Використання вже готового професійного шаблону дозволить вам заощадити багато часу і сил.
5
Запустіть Dreamweaver, відкрийте в ньому скачаний шаблон. Тепер ви можете змінити шаблон потрібним вам чином. Необхідно зробити на його основі головну сторінку сайт а і шаблон для решти сторінок. Спочатку приберіть з шаблону все те, що вам не знадобиться - зайві колонки, поля та інше. Визначте, які елементи будуть загальними для всіх сторінок, включаючи головну. Коли новий шаблон буде створений, збережіть його під будь-яким ім'ям і зробіть його копію.
6
Тепер на основі зміненого шаблону створіть головну сторінку вашого сайт а. Впишіть потрібні заголовки, текст, зробіть навігацію, вставте картинки. Для зручності роботи скачайте і встановіть програму Denwer - вона допоможе вам переглядати сторінки сайт а так, як ніби вони вже викладені в мережі.
7
На основі копії зміненого шаблону створіть інші сторінки сайт а. Шаблон зручний тим, що заготовка сторінки у вас вже є, вам залишиться тільки вставити потрібний текст і зображення да підправити пункти меню. Повністю готовий ресурс ретельно перевірте в Денвері на присутність помилок. Лише переконавшись в тому, що все коректно працює, переходите до наступного етапу - пошуку хостингу і викладанню сторінок сайт а.
8
Вартість хостингу складає від 30 рублів на місяць. Оплатіть послуги на два-три місяці - цього вистачить для перевірки якості сервісу. З'ясуйте в довідковому розділі хостингу імена його DNS-серверів, потім зайдіть у ваш аккаунт на сервісі реєстратора домену і впишіть ці імена у відповідні поля. Це потрібно для того, щоб прив'язати домен до хостингу.
9
Увійдіть у ваш аккаунт на сервісі хостера, знайдіть папку public_html і завантажте в неї сторінки вашого сайт а. Після цього спробуйте відкрити сайт в браузері за його доменному імені. Пам'ятайте про те, що з моменту прив'язки домену до хостингу може пройти порядку доби, перш ніж ваш сайт почне відкриватися.