Як змінити яскравість екрану. змінити яскравість монітора Як.

Далеко не завжди стандартна яскравість монітора може забезпечити якісне відтворення картинки. Налаштування яскравості дозволяє поліпшити сприйняття інформації, забезпечує більш реалістичну передачу кольору для зображень. Існує декілька способів зміни яскравості монітора.
Інструкція
1
Налаштування монітора спеціальними програмами калібровкіДанние програми дозволяють отримати кращі настройки для монітора. Зазвичай такі програми потребують спеціальних пристроях, які закріплюються перед монітором для зняття показань рівня яскравості, щоб автоматично змінити настройки монітора.
2
Налаштування яскравості вручнуюПрактіческі кожен монітор має спеціальні елементи управління, розташовані на передній панелі монітора, які змінюють яскравість і контрастність зображення. Але необхідно пам'ятати про те, що даний спосіб буде менш ефективним, ніж настройка яскравості за допомогою спеціальних программ.Большая частина моніторів мають стандартні позначення яскравості, але деякі моделі мають інше позначення та розташування кнопок. Отже, щоб змінити яскравість , ви повинні ретельно вивчити керівництво до використання монітора.
Яскравість екрану монітора або яскравість зображення, переданого на нього, можна налаштувати кількома способами. Якщо зі звичайними моніторами все більш-менш зрозуміло, то з портативними комп'ютерами зазвичай все буває складніше, оскільки у них відсутні спеціальні кнопки меню.
Вам знадобиться
  • Керівництво користувача.
Інструкція
1
Знайдіть на передній панелі монітора кнопки регулювання параметрів зображення екрана. Також вони можуть ховатися в нижній частині монітора, збоку і так далі, залежно від моделі. Багато монітори підтримують керування за допомогою сенсорних кнопок.
2
Знайдіть через меню настройки яскравості екрана, зазвичай вони бувають відзначені спеціальними піктограмами. Для переходу по пунктам меню і настройки параметрів використовуйте кнопки збільшення або зменшення гучності, кнопки зі стрілками і так далі. Більш докладно про функції управління настройками з передньої панелі монітора прочитайте в керівництві користувача, яке зазвичай йде в комплекті з устаткуванням, також ви можете скачати його на сайті виробника.
3
Зверніть увагу на наявність у вашій моделі монітора налаштувань для певного режиму використання пристрою - для читання, перегляду фільмів, роботи з графікою і так далі. Ви можете вибрати один з них відповідно до власних уподобань. Також для настройки власного режиму, який можна зберегти, ви можете налаштувати спеціальний пункт в даному меню, що враховує ваші уподобання щодо яскравості екрана.
4
Налаштуйте параметри яскравості екрана з утиліти управління вашим видеоадаптером. Ви можете знайти її в списку встановлених програм або з меню управління відеокартою в настройках робочого столу.
5
Якщо у вас нетбук або ноутбук, скористайтеся клавішею Fn, яка у поєднанні з кнопками зі стрілками або кнопками з верхньої панелі клавіш F1-F12 налаштовує яскравість екрана монітора. Для цього шукайте на клавішах спеціальні піктограми, які позначають настройку параметрів яскравості. Також відносно параметрів керування монітором ноутбука читайте інструкцію.
Корисна порада
Не робіть яскравість монітора максимальної при тьмяному освітленні або відсутності додаткового джерела світла.