Як почистити расходомер BMW.

Ознаки несправного расходомера - нестійка робота двигуна, провали і погіршення динаміки при розгоні, підвищена витрата бензину і утруднений пуск мотора. Щоб точно виявити несправність витратоміра, треба або замінити його свідомо справним, або звернутися на СТО для зчитування помилок в діагностичній системі.
Вам знадобиться
  • - чистять склади для карбюратора;
  • - склад для очищення електронних контактів;
  • - 99% -ний ізопропіловий спирт;
  • - ключі гайкові, торцеві і Torx.
Інструкція
1
Для прочищення расходомера ослабте хомут, що затягує з'єднання витратоміра і шланга підведення повітря. Від корпусу витратоміра від'єднайте джгут проводів. На корпусі повітроочисника від'єднайте 4 кріпильних кліпси. Потім воздухоочиститель підніміть вгору і в бік за направленням до крила, таким чином знімаючи його з автомобіля. Отщелкніте засувки і зніміть повітропровід, розташований всередині корпусу повітроочисника.
2
Знявши витратомір, ключем Torx виверніть 2 болта кріплення датчика температури повітря. На поверхню датчика температури повітря розпорошите склад для очищення електронних контактів, а потім почекайте 10-20 хв. Після цього струсіть датчик і обполосніть його в 99% -ному розчині ізопропілового спирту. Увага! При використанні 70% -ного спирту замість 99% -ного якість очищення датчика буде помітно нижче. Спроби протерти робочі поверхні датчика ватою здатні вивести його з ладу.
3
Сітки расходомера чистите з використанням карбюраторних складів. У висновку їх також можна занурити в спирт. Прочистив тим же чином гвинти, закрутіть назад датчик температури. Прокладки, використовувані при установці витратоміра, уважно огляньте. Виявивши ознаки зносу або пошкодження, замініть їх новими. Обов'язково очистіть їх будь-яким миючим складом і змастіть технічним вазеліном або тим типом мастила, який рекомендується в інструкції з експлуатації.
4
Забруднення і маслянисті відкладення, що заважають вільному ходу заслінки вимірювача, видаліть за допомогою засобу для очищення карбюратора. Розпорошите його всередині камери, почекайте 10-20 хвилин і ретельно промийте спиртом.
5
На повітряних трубах, які приєднуються до витратоміри, і на патрубку повітроочисника теж встановлені прокладки. Перевірте їх стан. При необхідності очистіть або замініть. Йоршиком прочистите внутрішню поверхню труб. Зберіть расходомер і встановіть його на автомобіль в порядку, зворотному зняттю. При установці продувайте всі деталі чистим стисненим повітрям.