Як зробити кардан. дізнатися номер кардан сервіс.

Основна функція карданного вала автомобіля полягає в передачі крутного моменту від коробки передач до провідних мостах. Конструктивно карданний вал складається з таких елементів - вала, ковзної вилки, двох хрестовин, пари фланець-вилок, деталей кріплення і ущільнень. Досить проста конструкція, яку можна зібрати самостійно.
Інструкція
1
Існує два варіанти виготовлення карданних валів - з труби небудь з прутка. Нерухому вилку шарніра приваріть до валу з одного боку, а шлицевую втулку з рухомою ковзної виделкою і шарніром - з протилежного. Шлицевое з'єднання кардана призначене для забезпечення зміни його робочої довжини в процесі експлуатації підвіски. Варто відразу обмовитися, виготовлення карданних валів можливо тільки на спеціалізованих підприємствах, оснащених сучасним металообробних обладнанням, і де працює кваліфікований персонал. Як правило, таке виробництво організовано на підприємствах, зайнятих випуском автомобілів.
2
Процес виробництва карданного вала почніть з виготовлення заготовки, що представляє собою відрізок труби або прута певного розміру. Потім заготовку обробіть на токарному верстаті, де підготуйте її до зварювальних робіт.
3
Уже в процесі зварювання окремі частини заготовки перевірте на предмет відведення, тобто відхилення від встановлених характеристик унаслідок високої температури зварювання. При виникненні відхилень деталь прогрівати в певних місцях доти, поки вона не прийде в норму.
4
Після зварювання і вирівнювання труби (прутка) на заготівлю встановіть карданні шарніри.
5
Після того як хрестовини і фланці встановлені, проведіть балансування валу. Спочатку вал пополіруйте за допомогою дрібної наждачного паперу. В процесі полірування спеціальний автомат вказує, в якому місці необхідно встановити важки і якої ваги. Це продовжується до тих пір, поки вал не почне обертатися без вібрацій. Після цього важки приваріть до валу.
6
Обов'язкова операція - нанесення антикорозійного покриття на вал. У разі необхідності всі хрестовини покрийте рясної мастилом.
Зверніть увагу
Дуже часто в процесі експлуатації автомобіля відбувається розбалансування карданного вала, про що можуть свідчити вібрації автомобіля при певній швидкості. Дана ситуація - вагомий привід для звернення в автосервіс.