Як зробити роздруківку дзвінків.

Якщо вам знадобилася роздруківка скоєних дзвінків , ви можете легко її отримати. Мобільні оператори називають таку послугу «Деталізований звіт». Це файл, в якому будуть перераховані всі послуги, надані вам мобільним оператором, в тому числі і список дзвінків .
Вам знадобиться
  • Деталізація буває трьох видів: рахунок, разова деталізація дзвінків і періодична деталізація. Для того щоб отримати деталізований звіт вам буде потрібно доступ в інтернет.
Інструкція
1
Зайдіть на сайт інтернет - системи підтримки свого мобільного оператора.
2
Введіть свій номер телефону і пароль. Якщо у вас поки немає пароля там же на сторінці написано, як його отримати.
3
Потім в системі виберіть той період, за яку ви хочете отримати деталізацію дзвінків .
4
Вкажіть свою електронну адресу, на нього вам прийде звіт. Процес завершений.
Зверніть увагу
Періодична деталізація, мабуть, найбільш зручна і якісна форма звіту, що містить і загальну інформацію, і розшифровку дзвінків.
Корисна порада
Раджу вибрати ZIP архівацію для звітів - в цьому випадку вага листа буде значно менше.
Багато великі мобільні оператори надають сьогодні своїм клієнтам такий сервіс, як деталізація рахунки. Безсумнівно, буває зручно дізнатися, наприклад, час того чи іншого дзвінка; крім того, деталізація може бути корисна в тому випадку, якщо ви втратили свій телефон або сім-карту. Великим попитом також користується роздруківка всіх смс , проте, жоден оператор мобільного зв'язку не надає такої послуги (підтвердження тому ви можете знайти на офіційних сайтах операторів).
Інструкція
1
Оператор зв'язку "Білайн" - не виняток, роздруківки смс -повідомлень він не робить, але зате надає послугу "Деталізація рахунку". Вона дає можливість дізнатися набрані і вхідні номери, тривалість дзвінків, їх тип (наприклад, сервісний дзвінок, міський, мобільний), дату дзвінків, час відправки смс -повідомлень, їх вартість, а також дані по GPRS- сесії. У тому випадку, якщо ви користуєтеся постоплатной системою розрахунків, то отримати "Деталізацію рахунки" зможете на офіційному сайті оператора. Крім того, є можливість відправити письмову заяву по факсу (495) 974-5996, а також написати на questions.msk@beeline.ru. Коштувати це буде від 30 до 60 рублів (все залежатиме від того, який у вас тарифний план). Якщо ж ви - клієнт передплатної системи, тоді ви теж зможете скористатися послугою прямо на сайті або в одному з офісів "Білайн" (з собою візьміть паспорт). За користування послугою оператор спише з вашого рахунку від 0 до 60 рублів.
2
"Мегафон" також надає деталізацію дзвінків. Підключити послугу можна в офісі компанії або через Сервіс-Гід на сайті. Пам'ятайте, що роздруківку смс цей оператор не надає ні за яким заявою клієнта. Максимум, що можливо - це провести деталізацію рахунку (наприклад, дізнатися час дзвінків, прийняття смс , ммс).
3
"Мобільна деталізація" від компанії "МТС" - це сервіс, що дозволяє отримати детальну інформацію про дії, вироблених з вашого мобільного телефону в перебігу трьох останніх днів (це може бути списання коштів за послуги зв'язку, використання ммс, смс , GPRS, а також голосових сервісів). Однак така інформація, як зміна тарифного плану або видалення (додавання) послуг, надаватися не буде. Активувати "Мобільну деталізацію" можна, набравши команду * 111 * 551 #, відправивши смс -повідомлення з текстом 551 на номер 1771 або скориставшись "Мобільним порталом". Для того, щоб отримати інформацію про останні вироблених діях, наберіть смс 556 і відправте його на номер 1771; також можна скористатися командою * 111 * 556 #. Підключення даної послуги є безкоштовним, абонентської плати немає.