Як зняти блокування зображення. Як зняти блокування з меню.

За яких-небудь причин або за випадковим збігом обставин зображення було заблоковано. Якщо хочеться знову побачити цю картинку на сайті, то заборона потрібно скасувати. Порядок дій відрізняється в залежності від браузера.
Інструкція
1
Переконайтеся, що у вас не відключений показ всіх зображень. Перевірте, чи можете ви подивитися інші картинки.
2
Розблокуйте зображення в браузері Mozilla Firefox. Знайдіть у меню пункт «Інструменти». Виберіть у спадному списку «Настройки». Перейдіть у вікні на вкладку «Вміст». Знайдіть галочку поруч з рядком «Автоматично завантажувати зображення ». Натисніть кнопку «Винятки» навпроти цього рядка. Виберіть необхідний сайт і видаліть його зі списку винятків.
3
Зніміть блокування зображення в браузері Opera. Виберіть у меню пункт «Інструменти». Наведіть у випадаючому списку на рядок «Додатково». Виберіть далі «Заблокований вміст ...». Знайдіть і виділіть заблокований елемент або сайт. Видаліть його зі списку.
4
Видаліть шаблон блокування в браузері Google Chrome. Знайдіть і натисніть іконку меню у вигляді гайкового ключа, розташовану в правому верхньому куті. Виберіть у спадному списку рядок «Параметри». У вкладці, «Налаштування» перейдіть на пункт «Розширені». Виберіть у блоці «Особисті дані» кнопку «Налаштування вмісту ...». Знайдіть блок «Картинки». Переконайтеся, що зображення показуються, і натисніть кнопку «Управління винятками ...». Знайдіть у списку шаблон блокування, під яке потрапило необхідне зображення, виберіть його і видаліть.
5
Перевірте, чи не використовуються розширення, що блокують рекламні елементи і, в тому числі, небажані зображення. Знайдіть список шаблонів, за якими вміст сторінки забороняється до показу, або список самих заблокованих зображень. Виберіть зайвий шаблон або потрібну вам картинку і видаліть зі списку.
6
Розгляньте для прикладу одну з версій AdBlock в браузері Opera. Виберіть у меню пункт «Інструменти». Наведіть у випадаючому списку на рядок «Розширення». Виберіть далі «Керувати розширеннями». Знайдіть у вкладці «Розширення» Opera AdBlock. Натисніть кнопку праворуч від напису і виберіть «Налаштування». Перевірте вкладку «Особистий список» та інші настройки.