Як скасувати угоду на ebay. не сплатив замовлення на ebay чи можна відмовитися і повернути гроші.

Від угоди, укладеної на аукціоні ebay, можна відмовитися, поки товар не укомплектований, а гроші не переведені продавцю. Скасування краще здійснити протягом 12-24 годин після оплати, тоді процес може бути більш швидким.
Вам знадобиться
  • - реєстрація на ebay;
  • - аккаунт на PayPal;
  • - базове знання англійської мови.
Інструкція
1
Коли ви уклали угоду , то автоматично зарезервували необхідну для оплати товару суму. Тому перше, що треба зробити - це повернути гроші назад на свій рахунок. Для цього просите продавця, щоб він здійснив refund по вашій транзакції.
2
Тепер зачекайте деякий час. Про здійснення refund прийде повідомлення на ваш аккаунт. Після підтвердження зайдіть під своїм ім'ям і паролем в PayPal для того, щоб перевірити хід вашої транзакції. Якщо все зроблено правильно, то навпроти неї повинно стояти refunded. Протягом 3-10 робочих днів гроші мають повернутися на ваш рахунок. Іноді повернення грошей здійснюється до 30 днів (залежно від банку).
3
Після здійснення операції на ваш ebay-акаунт прийде запит на скасування угоди. Але трапляються різні ситуації, і буває, що система не надсилає повідомлення. У такому випадку з проханням вислати вам запит зверніться безпосередньо до продавця, т.к. даний пункт знаходиться і у сфері його інтересів (офіційний повернення мита).
4
Відкрийте прийшов запит-повідомлення. Щоб підтвердити його отримання, використовуйте єдину кнопку. Ви автоматично опинитеся на наступній сторінці. На ній побачите два пункти. Верхній закликає прийняти скасування угоди, а нижній пропонує відмовитися від скасування і здійснити покупку. Виберіть верхній пункт.
5
Якщо все зроблено правильно, ви більше не отримаєте нагадувань про неоплачений товар. При здійсненні операції скасування (refund) без запиту від продавця, на вас буде «висіти» заборгованість за лот, а продавець не зможе повернути мита. Здійснюючи запит, ваша відмова вважається офіційним.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=pNIWXc2W4zY
Зверніть увагу
Дії, зазначені в кроці 4 (прийняття скасування угоди) здійснюєте тільки після офіційно виконаного refund.
Корисна порада
Іноді листи від продавця можна чекати кілька днів. Не втрачайте терпіння. Якщо здається, що він забув про вас, вишліть повторний запит.
Операцію , укладену на аукціоні ebay, можна скасувати, якщо товар ще не укомплектований і грошові кошти не переведені на рахунок продавця. Скасування необхідно здійснити протягом 24 годин, щоб процес був швидким.
Вам знадобиться
  • - реєстрація на ebay;
  • - реєстрація аккаунта на PayPal;
  • - володіння англійською мовою.
Інструкція
1
При укладанні угоди ви автоматично проводите резервування необхідної суми для оплати укомплектованого товару. Якщо ви передумали укладати угоду, здійсните refund по транзакції. З таким проханням ви повинні звернутися до продавця товару.
2
Через кілька хвилин ви отримаєте на свій аккаунт повідомлення про здійснення refund. Перевірте переклад. Зайдіть в PayPal, вкажіть свій номер і пароль, ви отримаєте доступ для перегляду всіх здійснених операцій. Грошові кошти на ваш рахунок можуть повернутися через 3-10 календарних днів. У деяких випадках переклад йде до 30 календарних днів.
3
Після завершення операції на ebay-акаунт надішлють запит про скасування угоди. Ви повинні його негайно підтвердити. Для цього потрібно відкрити запит і автоматично відмовитися від здійснення угоди. Верхній пункт призначений для безпосереднього скасування, нижній - відмова від скасування.
4
Якщо вам не приходить запит про скасування, зверніться до продавця. Продавець також зацікавлений у швидкому поверненні, так як попередня державне мито була внесена і для отримання її потрібно офіційне підтвердження скасування.
5
При правильних діях, виконаних з вашого боку і з боку продавця, нагадувань про неоплачений товар і про пропозицію угоди більше не надійде. Якщо запит від продавця про скасування не надійшов, вам будуть приходити постійні повідомлення про заборгованість, при цьому продавець не зможе повернути попередньо внесеної державного мита, сума якої може бути вельми великою.
6
При своєчасно зробленому запиті ваша відмова буде вважатися офіційним, і примушувати вас укласти угоду або продовжити ніхто не має права. Своєчасне повідомлення про скасування здійснюється в рамках закону, як і сама відміна угоди на аукціонних торгах ebay. Ви можете самостійно приймати рішення про покупку і також має право самостійно приймати рішення про відмову.