Як перемістити файл підкачки на початок диска.

Використання файлу підкачки при роботі з операційними системами Windows може істотно підвищити продуктивність комп'ютера. Щоб «вичавити» максимум ресурсів з даного файлу, необхідно створити для нього окремий локальний диск.
Вам знадобиться
  • Partition Manager.
Інструкція
1
У більшості випадків файл підкачки спочатку розташований на системному розділі жорсткого диска . Вимкніть підтримку даного ресурсу в зазначеній зоні. Відкрийте меню «Пуск». Клікніть правою кнопкою миші по іконці «Комп'ютер» (Win 7) або «Мій комп'ютер» (Win XP).
2
Перейдіть по посиланню «Додаткові параметри системи». В підменю «Швидкодія» натисніть кнопку «Параметри». Тепер натисніть кнопку «Змінити», розміщену в меню «Додатково».
3
Встановіть для всіх локальних дисків параметр «Без файлу підкачки». Натисніть кнопку «Застосувати» і закрийте діалогове меню.
4
Встановіть програму Partition Manager. Запустіть її і виберіть пункт «Режим досвідчених користувачів». Відкрийте вкладку «Майстра». Перейдіть до пункту "Додаткові дії» і виберіть функцію «Створення розділу».
5
У новому меню будуть відображені існуючі розділи. Для створення локального диска під файл підкачки, який фізично буде розташований на початку вінчестера, перемістіть іконку нового розділу до лівої кордоні. Для цього кілька разів натисніть відповідну кнопку.
6
Виберіть розмір розділу. Для цього помножте кількість оперативної пам'яті на 3 і додайте до отриманого числа 10%. Натисніть кнопку «Далі». Перевірте задані параметри і натисніть «Готово».
7
Застосуйте зміни, активувавши відповідну функцію. Підтвердіть перезавантаження комп'ютера. Процес створення нового розділу може протікати досить довго. В даному випадку це обумовлено тим, що файли, розташовані на початку вінчестера, будуть переміщені в інші області.
8
Після завантаження системи повторіть процедуру входу в меню налаштувань файлу підкачки. Виберіть новий розділ і вкажіть розмір області, відведеної під зберігання описуваного файлу.
Файлом підкачки операційної системи Windows називається спеціальний прихований файл, який за замовчуванням зберігається на одному диску з системними файлами. Він використовується для запису частин запущених програм, які не поміщаються в оперативну пам'ять.
Інструкція
1
Для збільшення продуктивності комп'ютера, файл підкачки може бути перенесений в інший розділ жорсткого діска.Запустіте комп'ютер, використовую обліковий запис адміністратора.
2
Відкрийте головне меню «Пуск» і запустіть «Панель управління». У вікні, перейдіть за посиланням «Продуктивність і обслуговування», далі виберіть пункт «Система».
3
Відкриється вікно «Властивості системи». Перейдіть у вкладку «Додатково», в групі «Швидкодія» натисніть «Параметри».
4
У вікні «Параметри швидкодії» перейдіть у вкладку «Додатково» і натисніть «Змінити».
5
У вікні «Віртуальна пам'ять» буде представлений список всіх наявних розділів жорсткого діска.Чтоби збільшити обсяг файлу підкачки виділіть диск, в який встановлений Windows.
6
Встановіть перемикач «Особливий розмір». В поле «Початковий розмір» введіть рекомендований системою значення (воно вказане в розділі «Загальний обсяг файлу підкачки на всіх дисках»), в поле «Максимальний розмір» довільно задайте максимальний обсяг простору відводиться під файл підкачки, натисніть кнопку «Поставити».
7
Якщо ви хочете перемістити файл підкачки в інший розділ, то виділіть розділ, в який встановлений Windows, встановіть перемикач «Без файлу підкачки», після чого натисніть « Поставити ». Якщо з'явитися попередження, натисніть «Так».
8
Виділіть другий розділ диска, наприклад D. Встановіть перемикач «Особливий розмір», в полях «Максимальний розмір» і «Вихідний розмір» вкажіть обсяг оперативної пам'яті комп'ютера або більший обсяг. Натисніть кнопку «Поставити» .Закройте всі вікна, послідовно погоджуючись, з усіма змінами і перезавантажте комп'ютер.