Як організувати сервіс-центр. Як зробити свою майстерню.

Навіть той факт, що зараз побутова техніка купується у великих брендових магазинах з гарантійним обслуговуванням, не рятує покупців від необхідності звертатися в сервісні центри. Тому цей напрям діяльності приносить гідний прибуток власникам.
Вам знадобиться
  • - приміщення;
  • - інструменти;
  • - телефон.
Інструкція
1
Для початку вам потрібно буде вирішити, яким чином ви будете працювати. Ви можете укласти договір з конкретною фірмою, що випускає той чи інший бренд, і обслуговувати покупців виключного цього магазину. Але більша прибуток у вас буде при наявності договірних відносин з декількома брендами. Мінус тут тільки в тому, що ви не зможете повісити вивіску конкретного виробника при вході в ваш центр. Також у вас є можливість працювати самостійно і ремонтувати все: від мобільних телефонів до великої побутової техніки.
2
Зніміть в оренду приміщення. За великим рахунком, у цьому випадку немає необхідності вибирати саме прохідне місце, оскільки вас будуть знаходити по рекламі та рекомендації. Але центр повинен знаходитися в легкодоступній місцевості, а не на околиці міста, щоб клієнти могли легко добиратися.
3
Закупіть необхідний для ремонту побутової техніки та електроприладів інструмент та тестове обладнання. Організуйте робоче місце для майстра і оператора, який буде приймати замовлення і відповідати на телефонні дзвінки. Краще всього, якщо ці працівники будуть знаходитися в різних кімнатах, щоб майстер не відволікався від своєї кропіткої роботи.
4
Організуйте call-центр. Укладіть договір зі стільниковим оператором, який надасть вам номер, зручний, як для запам'ятовування, так і для дзвінків з мобільних та міських телефонів. Оператор, який відповідатиме на дзвінки і приймати техніку від клієнтів, завжди повинен бути чемним з людьми. Це перший і практично єдина людина, з яким будуть спілкуватися клієнти вашого центру, тому саме від нього залежить більшою мірою, чи прийдуть до вас повторно і чи будуть рекомендуватися ваше обслуговування, як професійне і краще в місті.