Як відкрити майстерню з ремонту комп'ютерів.

На ринку немає дефіциту в майстернях з ремонту комп'ютерів. Але не всі з них можуть надати дійсно якісне обслуговування. Тому, володіючи достатніми знаннями, досвідом і необхідним інструментом, можна сміливо відкривати свою майстерню.
Вам знадобиться
  • - приміщення;
  • - інструмент.
Інструкція
1
Зареєструйтеся в якості індивідуального підприємця для легалізації вашого бізнесу.
2
Щоб виробляти якісний ремонт комп'ютерів, вам необхідно не просто розбиратися в техніці і досконало володіти паяльником. Ви повинні бути хорошим фахівцем в ремонті іменний комп'ютерної техніки, яка має свої нюанси. Також і підбирати майстрів необхідно з певними знаннями та досвідом, щоб вам не доводилося потім переробляти їх роботу або відшкодовувати збитки клієнтами за зіпсовану техніку.
3
Знайдіть і орендуйте приміщення в найбільш прохідній частині міста. Найкраще це зробити поруч з яким-небудь магазином побутової техніки, в якому продаються комп'ютери. Особливо це вигідно, якщо в цьому магазині немає свого сервісного центру, а таке зустрічається. Тоді ви можете укласти з ними договір про співпрацю.
4
Придбайте необхідні меблі, інструмент для ремонту техніки, тестове обладнання. Не варто економити на цих речах, оскільки від якісного інструменту і навичок майстра в більшості випадків залежить якість і швидкість ремонту.
5
Складіть прейскурант цін на виконання тих чи інших ремонтних робіт. Ціни не повинні бути вище, ніж у ваших конкурентів, але й занижувати вартість своєї роботи теж не потрібно.
6
Знайдіть постачальників запасних частин для комп'ютерів і ноутбуків. Найкращий варіант, якщо ви станете дилером одного з них або декількох компаній. Тоді ви зможете не тільки здійснювати ремонт техніки, а й продавати комплектуючі, що принесе вам додатковий дохід.
7
Поруч з вашим сервісним центром розклеювати оголошення про надання послуг по ремонту комп'ютерів, періодично розкидайте листівки по поштових скриньках прилеглих будинків. Давайте оголошення в газетах і на дошках в інтернеті.