Як підключити кермо Defender до комп'ютера. скачати ігри на usb кермо торрентом.

Сучасні комп'ютерні ігри давно вийшли за межі площини моніторів. Завдяки спеціальному обладнанню і пристроям гравцеві надається шанс цілком зануритися в ігровий світ. Одним з таких пристроїв є кермо Defender, який убезпечить практично реальну симуляцію водіння.
Вам знадобиться
  • - диск з драйверами;
  • - педалі;
  • - USB-кабель;
  • - кабель, що з'єднує педалі і кермо;
  • - керівництво користувача.
Інструкція
1
Встановіть кермо на рівну і гладку поверхню не надто близько до краю. Легко натисніть на кермо для кращого кріплення присосок до поверхні. Розташуйте на підлозі педалі та з'єднайте їх кабелем, що входить в комплект поставки. Поки не інстальовано відповідний, чи не підключайте кермо до комп'ютера.
2
Встановіть що додаються до пристрою драйвери на комп'ютер. Якщо диск з драйверами додавався до керма при покупці, скористайтеся ним. Вставте диск у привід і дочекайтеся появи на екрані монітора вікна установки драйверів. Запустіть програму setup.exe. Слідуйте підказці в ході установки.
3
Якщо в комплекті з пристроєм диска з драйверами немає, скачайте ПЗ з офіційного сайту www.defender.ru. Відкрийте в меню «Ігрові пристрої» розділ «Ігрові рулі». Виберіть модель вашого керма, натисніть на його назву і під зображенням клікніть «Скачати драйвер і ПО». Встановіть програму на свій комп'ютер.
4
Підключіть кермо Defender до комп'ютера за допомогою кабелю. На кермі повинен включитися кольоровий індикатор, що свідчить про підключення пристрою.
5
Перевірте працездатність керма в «Панелі управління» (розділ «Ігрові контролери»). В графі «Стан» має бути напис «О/С». Якщо її немає, підключіть кермо заново. Натисніть на напис правою кнопкою мишки і виберіть команду «Властивості».
6
Далі натискайте на педалі і кнопки на кермі кілька разів, покрутіть кермо, перевірте перемикачі. У віконцях Axis Test і Hat Switch повинно відбуватися відповідне переміщення курсору по екрану і повинні з'являтися ті кнопки, які ви натискаєте.
Зверніть увагу
Якщо після підключення до комп'ютера на кермі не включили індикатор нормальної роботи, рекомендується зробити перезавантаження комп'ютера. Якщо перезавантаження не допомогла, випробуйте кермо на іншому комп'ютері. У тому випадку, якщо кермо не працює не тільки на вашому ПК, але і на інших, зверніться до фахівців технічної підтримки для вирішення цього питання.