Як потрібно з'єднувати лінолеум.

Сучасні технології та матеріали для ремонту настільки прості у використанні і настільки ефективні, що робити роботи по дому самому легко і приємно. А якщо згадати і про відчутної економії, яку ви отримаєте, роблячи всю роботу самостійно, стає ще радісніше. Лінолеум - прекрасний практичний матеріал для покриття підлоги, що поєднує в собі безліч хороших характеристик. Ви можете покласти його і на великій площі, якісно зваривши його краю.
Вам знадобиться
  • - лінолеум;
  • - ніж;
  • - малярський скотч;
  • - клей для ПВХ.
Інструкція
1
Удома ви будете працювати методом «холодної зварювання», тобто з використанням спеціального клею. Вам не знадобляться електроприлади і складна техніка. Клей для з'єднання виробів з ПВХ за складом близький до складу самого лінолеуму, при зіткненні з яким злегка його розчиняє і плавить край.
2
Робочу поверхню очистіть від пилу та сміття. Пропилососьте і протріть чистою сухою ганчіркою. З клеєм працюйте в рукавичках, тому що його складові досить агресивні. Після роботи обов'язково провітріть приміщення.
3
Краї матеріалу потрібно максимально вирівняти, цього можна досягти, тільки розрізавши два шматки лінолеуму разом. Підберіть малюнок і укладіть покриття внахлест. Гострим ножем для різання лінолеуму розріжте два шари відразу. Щоб лінія була рівна, покладіть пряму дошку, довгу лінійку або кравецький метр.
4
Лінолеум приклейте до підлоги, щоб він не зміщувався і не деформувався. Захистіть краю матеріалу малярським скотчем, це особливо важливо для глянцевих поверхонь. Приклейте дві смужки, якщо лінолеум м'який, і одну, якщо покриття досить жорстке. У другому випадку просто прорежьте скотч гострим тонким лезом.
5
Візьміть спеціальний клей для ПВХ і проведіть носиком тюбика по шву. Засіб проникне всередину, вступить у взаємодію зі складовими лінолеуму і полимеризуется. Можна нанести клеїть черзі на два шматки матеріалу, а потім зістикувати. Дійте, як вам зручніше.
6
У кожному разі, надлишки клею, що виступають на поверхню скотча, видаляйте не відразу. Процес зварювання ще йде, і разом з надлишками можна видалити склад, який бере участь в роботі. Коли засіб висохне, зрізати його буде набагато легше.
7
Холодної зварюванням можна користуватися і якщо ви пошкодили покриття лінолеуму. Клей закладіть поріз так, що не залишиться ніяких слідів.
8
Клей для зварювання виробів з ПВХ буває двох видів: А і С. Тип А використовується для з'єднання нового лінолеуму, тип С прекрасно зашпаровує шви старого матеріалу, які вже трохи розійшлися і деформовані.
9
С-клей набагато густіше за своєю консистенцією, адже старий шов іноді має зазор в декілька міліметрів. Якщо ви маєте справу саме з такою проблемою, заповнюйте щілину С-клеєм. А-клей розплавить і зварить шматки нового лінолеуму.