Як прискорити роботу комп'ютера в іграх.

Сучасні комп'ютерні ігри пред'являють, мабуть, найвищі вимоги до ресурсів комп'ютера серед усіх прикладних програм, що використовуються в домашніх і офісних системах. Проблема підвищення швидкодії в іграх може вирішуватися одночасно в декількох напрямках - налаштуванням і удосконаленням апаратних засобів, оптимізацією роботи програмного забезпечення, зміною установок самої гри.
Інструкція
1
Спробуйте підібрати оптимальний варіант налаштувань засобами самої гри. Практично в кожній з них є можливість змінювати параметри графіки - ступінь деталізації текстур, відключення відображення об'єктів на гладких поверхнях, дальність промальовування видимого ігрового простору, дозвіл екрана і т.д. Відсутність деяких деталей після пом'якшення цих вимог іноді можна навіть не помітити на екрані, хоча навантаження на процесор і відеокарту зменшиться в рази і «движок» гри стане працювати в оптимальному режимі.
2
Проведіть апгрейд апаратних засобів комп'ютера. За швидкість обробки даних в іграх основну відповідальність несуть мікропроцесор, відеокарта і оперативна пам'ять. Оцініть, наскільки радикальне оновлення потрібно комп'ютерному «заліза», щоб нормалізувати його роботу в іграх. Можливо, достатнім виявиться установка в комп'ютер додаткових планок пам'яті. Цей компонент з усіх перерахованих вище вимагає найменших грошових витрат, а найдорожчою може стати відеокарта. З іншого боку, саме вона здатна найістотнішим чином прискорити роботу графічної системи. При заміні процесора слід звернути увагу на можливість його роботи з встановленою в комп'ютер материнською платою - кожна з них має межу можливостей, тому більш сучасні процесори можуть вимагати заміни і її.
3
Оптимізуйте налаштування операційної системи таким чином, щоб відключити необов'язкові сервіси і звільнити максимально можливий об'єм оперативної пам'яті. Можна використовувати програми, які можуть зробити це за вас - наприклад, SpeederXP, SpeedUpMyPC та інші «твікери». Крім того, на час гри варто закрити прикладні програми - все це в комплексі може істотно прискорити роботу комп'ютера.
4
«розгону» процесор і оперативну пам'ять, якщо використовувані в комп'ютері процесор, материнська плата, блок живлення і система охолодження готові до цього. Ця операція вимагає певної практики, так як значно підвищує ймовірність пошкодження недешевих компонентів комп'ютера.
Трапляється, біля комп'ютера не вистачає сил підтримувати те чи інше ігрове додаток, насичене графікою та мультимедійними елементами. Практично кожен любитель комп'ютерних ігор стикався з такою проблемою. Що робити в такій ситуації, кожен користувач вибирає сам. Хтось вирішується на капітальний «апгрейд» свого ПК. Інші намагаються задіяти всіма правдами і неправдами ресурси свого комп'ютера. Треті упокорюються, вибираючи іграшки «легше». Але мало хто знає, що за допомогою правильного налаштування Windows, можна значно поліпшити роботу свого комп'ютера з ігровими додатками. Ось кілька порад.
Інструкція
1
Перший спосіб - Game XP. Цей програмний інструмент розроблений компанією Theorica Software. Game XP дозволяє швидко вирішувати відразу кілька завдань: вимикати зайві процеси і служби Windows, коригувати кеш-пам'ять, покращувати налаштування відеокарт і оптимізувати інші компоненти операційної системи, щоб вивільнити ресурси комп'ютера і додати йому жвавості. Важливий момент - перед внесенням будь-яких змін програма створює точку відновлення. Це дозволяє безперешкодно повернутися до первинних настройок комп'ютера. Програмний додаток Game XP розповсюджується безкоштовно і підходить для роботи в Windows 98/ME/2000/2003 і XP.
2
Другий спосіб - Service Profiles. Ця програма не робить глобальних змін у системі і підходить для створення різних профілів запуску служб операційної пам'яті. Використовуючи Service Profiles, можна оптимізувати роботу Windows з мінімальним набором сервісів, що забезпечить найбільшу швидкодію комп'ютера в іграх. Або ви можете налаштувати роботу системи з повним комплексом служб і надалі тільки лише перемикатися між сформованими профілями одним натисканням клавіші Apply Profile. Ця програма так само поширюється безкоштовно, завантажити її можна з сайту виробників.
3
Третій спосіб - Game Accelerator 7.6.95. Цей утиліт є одним із прикладів програм для прискорення 3D-графіки. Game Accelerator 7.6.95. оптимізує багато параметрів операційної системи на рівні «заліза» і на програмному рівні, з її допомогою можна домогтися максимальної прудкості комп'ютера, а також його стабільності в ігрових пріложеніях.Ітак, завдяки цим програмам і додатків можна запускати «великі іграшки» на тих комп'ютерах, які раніше були не готові до подібних потужностям.