Як вивести зображення з комп'ютера на телевізор. Як зробити перехідник vga rca.

Комп'ютери, призначені для використання в домашніх умовах, в минулому випускали розрахованими на підключення до телевізорам . Сучасна машина працює спільно з монітором, але при бажанні з'єднати з телевізором можна і її.
Інструкція
1
Обесточьте телевізор і комп'ютер, а також всі підключені до них пристрої. Від'єднайте від телевізора антену, якщо вона колективна.
2
Якщо ви користуєтеся ноутбуком, пошукайте на його задній стінці роз'єм круглої форми, схожий на той, до якого підключається клавіатура або миша стандарту PS/2, але має не шість, а чотири контакту. Якщо він є, комп'ютер допускає підключення до телевізора. Купуйте спеціальний перехідник, який формує з сигналу стандарту S-Video композитний відеосигнал. Його і подайте на телевізор.
3
Якщо знайти в продажу такий перехідник не вдасться, виготовте його самостійно. Контакти 1 і 2 використовуйте як загальних. Сигнал на контакті 3 несе інформацію про яскравість і синхронізації, але не кольоровості. Його можна подати на телевізор без будь-яких додаткових з'єднань, але картинка буде чорно-білою. Щоб воно стало кольоровим, доведеться задіяти контакт 4, на якому присутні поднесущие кольоровості. Їх слід подати на телевізор не безпосередньо, а через конденсатор ємністю в кілька сотень пікофарад. При бажанні його можна підібрати по найкращому якістю зображення. Якщо немає штекера стандарту S-Video, його можна зробити з штекера від зіпсованої клавіатури або миші, видаливши зайві висновки.
4
У настільному комп'ютері доведеться замінити відеокарту на спеціальну, яка обладнана відеовиходом. Він може бути стандарту S-Video, як у ноутбука, або RCA, як у звичайного відеомагнітофона або DVD-плеєра. У першому випадку подайте сигнал на телевізор описаним вище способом, у другому - безпосередньо.
5
Сам телевізор може бути обладнаний роз'ємом стандарту SCART. У цьому випадку подайте сигнал через перехідник RCA-SCART або, купивши відповідний штекер, використовуйте наступні контакти: 17 - загальний, 20 - вхід.
6
Відновіть підключення антени з телевізором і подайте напругу живлення на всі пристрої. Увімкніть телевізор і переведіть його з пульта в режим AV. Якщо у нього кілька входів, виберіть той, до якого підключений комп'ютер. Увімкніть комп'ютер - якщо зображення з'явилося відразу і на моніторі, і на телевізорі, нічого додаткового робити не треба. Така відеокарта буде виробляти композитний відеосигнал в Linux, DOS, Windows і будь-який інший операційній системі. Якщо ж картинка з'явиться тільки на моніторі, вивести зображення на телевізор вийде тільки після установки драйвера. Зазвичай зробити це можна тільки в Windows.
Підключення телевізора до комп'ютера дозволяє перетворити ПК в мультимедійну станцію. Крім того, подібне з'єднання дозволяє використовувати телевізор як основний або додатковий монітор.
Вам знадобиться
  • Кабель HDMI.
Інструкція
1
Для передачі зображення на екран телевізора необхідно використовувати спеціальний кабель. До його вибору потрібно підійти з усією відповідальністю. Якщо ви хочете забезпечити найкращу якість зображення, використовуйте цифрові канали передачі даних.
2
Придбайте HDMI-кабель для підключення відеокарти до телевізора. Якщо на відеоадаптері присутній порт DVI, придбайте перехідник відповідного формату.
3
Виконайте з'єднання відеокарти з відповідним портом телевізора. Дану процедуру можна проводити зі включеними пристроями. Тепер відкрийте меню налаштувань телевізора і виберіть джерело сигналу.
4
Після виконання описаних дій на дисплеї ТВ повинна відобразиться фонова картинка робочого столу комп'ютера. Це означає, що новий екран визначиться системою. Якщо цього не сталося, відкрийте меню налаштувань дисплея у Windows.
5
Перейдіть в меню «Підключення до зовнішнього екрана». Натисніть кнопку «Знайти». Дочекайтесь появи іконки нового дисплея. Виділіть її лівою кнопкою миші і активуйте пункт «Дублювати екран». Використання даного режиму синхронної роботи призведе до того, що на дисплеї телевізора і монітора буде виводитися однакове зображення .
6
Для спрощення синхронної роботи з декількома дисплеями рекомендують використовувати функцію розширення екрану. Виділіть іконку телевізора в діалоговому меню налаштувань і активуйте даний режим.
7
Коли вам потрібно буде запустити фільм або переглянути зображення на великому екрані, просто перемістіть вікно використовуваної програми за кордону комп'ютерного монітора.
8
Обов'язково виберіть відповідне дозвіл екрана після підключення телевізора. Використовуйте тільки ті параметри, які доступні видеоадаптеру і телевізору. Не використовуйте телевізор як основного дисплея, якщо ви плануєте періодично відключати цей пристрій від відеокарти.