Як виплатити зарплату.

Заробітна плата - це винагорода працівника за працю. (Ч.1 ст. 129 ТК РФ) Кожен роботодавець, видаючи працівникові заробітну плату, повинен чітко слідувати правилам, прописаним в Трудовому Кодексі Російської Федерації. Видача зарплати, як і всі інші трудові відносини регламентуються трудовим договором.
Вам знадобиться
  • Розрахунковий листок, відомість
Інструкція
1
Нарахування зарплати проводиться щомісячно, а її видача повинна здійснюватися мінімум двічі на місяць. Термін виплат прописується в трудовому або колективному договорі. При цьому будь-які угоди між працівником і роботодавцем, в яких прописані терміни отримання зарплати один раз на місяць не мають законної сили.
2
Заробітна плата виплачується працівникові готівкою двічі на місяць, однак за законом допустима виплата заробітної плати поштовим переказом або чеком. Подібні методи виплати зарплати мають бути прописані в договорі. При цьому чек передається працівникові з таким розрахунком, щоб він міг перевести в готівку гроші до 10-го числа.
3
Якщо строк виплати зарплати збігся з вихідним або з святковим днем, видача латки проводиться напередодні.
4
При згоді працівника частина зарплати може бути виплачена продуктами або наданням проживання. При цьому вартість подібних послуг не повинна перевищувати їх ринкову вартість. Подібна заміна також прописується в трудовому договорі.
5
Видача зарплати повинна передувати видачею працівникові розрахункового листка, в якому зазначаються як всі складові частини оплати, яка належить працівникові, так і всі утримання. Крім цього вказується кінцева сума, що підлягає видачі на руки. Формування розрахункового листка регламентується 1-2 ст. 136 ТК РФ.
6
За законом зарплата видається особисто працівнику, зобов'язаному розписатися у відомості. Однак працівник може видати відповідну вказівку, за яким виплата зарплати виробляється особам, визначеним законом: дружині (чоловікові), батькам, колегам, дітям, банку або іншої обумовленої організації.
7
Якщо працівник помер до отримання чергової зарплати, всю належну йому суму повинен отримати людина, відзначений у відповідному вказівці працівника. При відсутності вказівки зарплата видається чоловікові (дружині) покійного або його спадкоємцям.
8
Заробітна плата видається працівникам безпосередньо на робочому місці не пізніше 2:00 після закінчення чергової зміни. При роботі в другу або в третю зміну співробітник може отримати заробітну плату одночасно з першою зміною.
Зверніть увагу
Якщо нарахування та видача заробітної плати здійснюється з затримкою і порушенням положень, зазначених у трудовому договорі, організація або підприємець несе як фінансову, так і адміністративну відповідальність.
Корисна порада
Суми нарахованої працівникові заробітної плати фіксуються в розрахунковій (форма № Т-51) або в розрахунково-платіжній відомості (форма № Т-49).
За трудовому кодексу Російської Федерації, заробітна плата співробітникам повинна виплачуватися не менше двох разів на місяць, з рівноцінними проміжками часу. В які дні місяця вона буде виплачуватися, кожне підприємство вирішує індивідуально. Сума авансу може бути різною. Але по закінченню робочого місяця, всю зароблену суму за даний період часу, потрібно виплачувати в повному обсязі.
Інструкція
1
Заробітну плату за місяць можна виплатити рівноцінними сумами, від усієї суми за місяць. В цьому випадку оклад ділиться на 2, додається сума районного коефіцієнта і віднімається сума податку 13%. Премія і грошові винагороди виплачуються по закінченню розрахункового періоду.
2
Можна виплачувати авансом фіксовану суму для всіх. Після закінчення розрахункового місяця, додавати до залишилася сумі премію, грошові винагороди та районний коефіцієнт, віднімати 13% податку.
3
Трудовим кодексом не забороняється щоденний розрахунок, або розрахунок щотижневий, головне, щоб виплати відбувалися не рідше двох разів на місяць. При щоденному розрахунку може бути фіксована сума виплат. Вираховувати 13% податку в такому випадку потрібно щодня. Премія і грошові винагороди виплачуються по закінченню розрахункового місяця.
4
Сума за здачу в бухгалтерію лікарняного листа виплачується по закінченню розрахункового місяця. Може налічуватися і видаватися окремою сумою.