Як розблокувати вихід в інтернет.

Блокування на вихід в інтернет ставлять не тільки батьки, що піклуються про правильне виховання дітей. Багато організацій строго обмежують користування інтернетом, ставлячи блокування на різні розважальні чи інші «не рабочие» сайти.
Інструкція
1
Найпопулярніший спосіб обходу блокування сайтів заснований на Анонімайзера. Вони являють собою спеціальні web-сторінки, які дозволяють користуватися інтернетом без ідентифікації IP-адреси комп'ютера. Оскільки сторінки анонімайзерів досить схожі з пошуковими сторінками, користуватися ними зовсім нескладно. Відкрийте у вашому інтернет-браузері сторінку Анонімайзера і замість пошукового запиту вставте в поле введення URL сайту. Натисніть «Go» і ви переміститеся на потрібний сайт. У разі якщо вас цікавить сайт якійсь із соціальних мереж, вам доведеться оплатити абонемент для підключення доступу. Для інших сайтів доступ абсолютно безкоштовний.
2
Другий спосіб розблокування доступу на сторінку заснований на властивостях пошукової системи Google зберігати інтернет-сторінки в кеші. Ця властивість притаманне багатьом пошуковим системам, які зберігають сторінку в пам'ять інтернет-браузера, перш ніж виводять її на екран. Щоб знову подивитися потрібну сторінку сайту, відкрийте пошукову систему Google і введіть в адресний рядок потрібний URL сторінки. Натисніть на функцію «Переглянути збережену копію» і сторінка буде виведена з кешу інтернет-браузера.
3
Для бажаючих користуватися інтернетом без обмежень найкращим способом стане браузер Opera-mini. Даний браузер заснований на java-додатку, який спочатку виготовлено для перегляду сторінок сайтів на мобільних телефонах. Щоб використовувати Opera-mini для заблокованого інтернету, скачайте додаткову програму java-емулятор, встановіть її і потім завантажте інтернет-браузер Opera. Після цього ви зможете переглядати сайти в будь-який зручний для вас час.