Як пофарбувати шкіру. Фарба для шкіряних виробів.

Після тривалого використання шкіряні вироби - сумки, куртки, взуття - втрачають свій первинний колір, стають тьмяними і потертими. Виявляється, старі речі можна реставрувати, якщо пофарбувати шкіру . Експериментувати з перефарбою в інший відтінок небажано, тому що в підсумку може вийти зовсім неприваблива картина. Найоптимальніший варіант - омолодити шкіру , тобто пофарбувати в той же колір.
Інструкція
1
На першому етапі робиться чистка шкіряних виробів. Видаляються всі пилові забруднення, а так же жирні плями. Для цього розводять господарське мило в теплій воді і ретельно промивають поверхню шкіри, не пропускаючи жодного одну складочку.
2
Тепер чистою водою змочити губку і видалити всі мило. Сушити шкіряний виріб не можна у батарей і на спекотному сонці, оскільки шкіра не любить швидкої сушки, вона стає грубою. Після того, як вологи не залишилося навіть у швах, переходять до другого етапу - фарбуванню.
3
Фарба для шкіряних виробів підбирається ретельно, щоб результат був стійкий і радував погляд. Краще проігнорувати аерозолі. Рідка фарба для гладкої шкіри, виготовленої на водній основі саме те, що потрібно. Ця фарба легка в використанні, рівномірно розподіляється по поверхні, швидко сохне і позбавлена дратівної запаху.
4
Шкіряна виріб розстеляють на жорсткій поверхні і губкою кругообразно втирають фарбу. Шар потрібно робити тонкий. За один раз обробляється невелика поверхню, бажано фарбувати окремі деталі до швів.
5
Після того, як фарба висохне, поверхня може мати не бажаний сильний блиск, в цьому випадку шкіру обприскують водою і протирають ганчірочкою.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=yRxIoKOT7SY
Якщо шкіряна куртка втратила вигляд, не турбуйтеся. Сьогодні можна відреставрувати старі речі зі шкіри та замші з допомогою фарби, повернувши їм первісний зовнішній вигляд.
Інструкція
1
Для багатьох з нас шкіра - улюблений матеріал, так як вона надійно захищає від вітру і холоду і в той же час дозволяє тілу дихати. Шкіряні куртки вже багато років не виходять з моди і підходять практично до будь-якого вбрання.
2
Кожна людина, у якого є улюблена куртка зі шкіри, знає, як важко її замінити. Якщо улюблена річ трохи стерла, повернути її колишній вигляд вам допоможе спеціальна фарба для шкіри. У продажу ви легко знайдете спеціальні нітрофарби потрібних кольорів. Перед тим як фарбувати річ, додайте в готову суміш кілька крапель касторової олії (2 краплі на 100 г). Це зробить фарбу більш стійкою, і вона не буде тріскатися на вигинах. Наносити нітрофарбу найкраще за допомогою пензлика.
3
Ви можете придбати нітрофарбу в балонах. Вони зручніші у використанні, так як при розпиленні фарба лягає на річ рівним шаром. При фарбуванні шкіри балончиком найкраще тримати його на відстані 20 см від поверхні. Після нанесення першого шару почекайте 15 хвилин і нанесіть ще один шар. Остаточно шкіряна річ підсохне протягом години. Після цього затеки фарби, якщо вони є, ви можете прибрати за допомогою розчинника. Дефекти забарвлення досить просто замаскувати відповідними за кольором кремами для взуття або восковими мастиками для меблів.
4
Фарбу для шкіри ви можете зробити самостійно на основі різнокольорових чорнил або анілінових барвників для шерсті. В цьому випадку необхідно змішати її з желатином - це додасть шкірі більш блискучу поверхню. Часто для фарбування шкіряних виробів використовують фарбу, зроблену на основі пасти для кулькових ручок.
5
Якщо стара фарба на шкірі потріскалася, видаліть її за допомогою дрібнозернистої наждачного паперу. Старе нітропокриттям можна зняти за допомогою розчинника нітрофарби або ацетону. Однак пам'ятайте, що в цьому випадку розчиняється не тільки фарба, але і жир, тому перед подальшим забарвленням шкіру необхідно прожіровал.