Як вибрати черевики зимові. Як вибрати гарні черевики yf pbve.

До вибору зимових черевик необхідно підходити з особливою увагою. Існує безліч нюансів, які слід враховувати. Добре підібране взуття не розчарує вас в морозні дні.
Інструкція
1
Для початку визначтеся з матеріалом, з якого будуть виготовлені ваші черевики . Відмінним вибором стане взуття з замшевої шкіри, якщо більшу частину часу ви переміщується на автомобілі. Вона тепла, добре сидить на нозі, але, на жаль, при попаданні снігу здатна промокнути. Та й будь найменше забруднення на замші стане справжньою проблемою. За таким матеріалом необхідний регулярний і ретельний догляд.
2
Якщо вам необхідна зручне взуття, в якій можна хоч цілий день перебувати на ногах, купуйте черевики на невеликому каблуці (2-3 см) і з круглим носом. Саме така модель не буде здавлювати пальці, і ви будете почувати себе комфортно.
3
При покупці взуття обов'язково міряйте обидва черевики. Щоб зрозуміти, наскільки модель зручна, встаньте і трохи пройдіться. Зверніть увагу на обхват халяви. Взуття не повинна здавлювати вашу ногу, інакше можуть з'явитися натоптиші і мозолі.
4
Віддавайте перевагу натуральній шкірі і хутру. Саме такі черевики дозволять вашим ногам почувати себе комфортно і не мерзнути. Пам'ятайте: натуральна шкіра володіє відмінними теплозахисними якостями. Щоб не помилитися при виборі черевиків, покупку здійснюйте в магазинах, яким ви довіряєте. Також ви заздалегідь можете ознайомитися з відгуками покупців про ту чи іншу фірму-виробника в інтернеті.
5
Щоб самостійно відрізнити штучну шкіру черевиків від натуральної, натисніть пальцем на верхню частину носка. Тепер відпустіть. Якщо вм'ятина після натискання миттєво випрямилася - це натуральна шкіра. Також прикладіть вашу долоню до взуття. Ви повинні відчути тепло. У свою чергу, від штучної шкіри виходить холод.
6
Зверніть увагу на підошву черевиків. Найбільш відповідні матеріали для зимового взуття - термоеластопласт (ТЕП), гума, поліуретан або каучук. Вони гнучкі, міцні і легкі. При покупці зимових черевик відмовтеся від взуття з пластмасовою підошвою.