Як переробити avi в mpg.

Формати відео avi і mpg - одні з найпоширеніших. Mpg (mpeg) - це стандарт стиснення з втратами. Так досягається зменшення ваги файлів з мінімальними втратами в якості зображення. Один формат відео можна конвертувати в інший за допомогою спеціальних програм.
Вам знадобиться
  • - програма Format Factory
  • - відеофайл для конвертації
Інструкція
1
Скачайте і встановіть конвертер мультимедійних файлів Format Factory. Програма безкоштовна. Після запуску ви побачите вікно, в лівій частині якого можна вибрати бажаний формат. Натисніть «Все в mpg». Щоб вибрати файл для конвертації, натисніть «Файл». Вкажіть кінцеву папку для збереження, якшо кнопку «Вибрати». Якщо хочете, щоб файл зберігся в ту ж папку, виберіть пункт «Результат у вихідну папку».
2
Щоб вказати всі необхідні параметри, зайдіть у вікно «Налаштування відео» (натисніть кнопку «Налаштувати»). В поле «Тип» стоятиме формат mpg. В поле «Відео розмір» задайте бажане дозвіл відео або залиште таке ж (за замовчуванням). Ви можете зменшити розмір, але небажано робити його більше, інакше якість зображення сильно постраждає. Виберіть бітрейт (kb/s), хоча встановлювати його вручну необхідності немає - він змінюється, коли ви змінюєте розмір відео. У будь-якому разі, не виставляйте бітрейт більше, ніж у вихідного файлу.
3
В поле «Відео кодек» за умовчанням стоїть mpeg1 або mpeg2 (залежно від того, яка якість відео вибрано у вас в поле «Профіль»). Це програма, яка стискає і відтворює цифровий потік, здійснює кодування. Різні кодеки виробляють стиснення (і конвертацію в інший формат) по-різному, використовуючи різні алгоритми. В поле «Кадр» залиште значення за замовчуванням, чим менше кадрів в секунду, тим гірше якість. За бажанням налаштуйте співвідношення сторін екрану (3: 4, 3: 2 і т.д.) в поле «Сторони».
4
В поле «Аудіо кодек» за умовчанням стоїть кодек, що відповідає обраному якістю відео (для відео в vcd pal - кодек mp2 і т.д.) Ви можете також налаштувати частоту, бітрейт звуку, кількість каналів, гучність або взагалі відключити звук.
5
При необхідності виберіть файл субтитрів, водяного знака. Коли все готово, натисніть ОК.
6
Щоб перевірити результат налаштувань, зайдіть в «Налаштування» та натисніть на відтворення відео. Там же можна вирізати потрібний уривок файлу (при необхідності) або виділити певну область зображення для конвертації і збереження. Якщо все влаштовує, клікніть ОК.
7
В головному вікні «Фабрика форматів» натисніть «Старт» - почнеться конвертація відео.
Корисна порада
Ви можете поставити в чергу на конвертацію відразу кілька файлів. До всіх будуть застосовані однакові параметри.