Як організувати роботу технічного відділу.

Організувати роботу технічного відділу, структурного підрозділу вашого підприємства, слід з урахуванням внутрішніх і зовнішніх факторів, що впливають на ефективність його діяльності. Якщо вам вдасться врахувати і передбачити всі ці фактори, ви зможете забезпечити високу якість відділом продукції та підвищити продуктивність праці його співробітників.
Інструкція
1
Розгляньте місце відділу в загальній структурі підприємства, визначте його взаємозв'язку з іншими структурними підрозділами, як горизонтальні, так і управлінські - вертикальні. Забезпечте планове надходження в технічний відділ необхідних для його роботи інструментів, матеріалів, сировини і комплектуючих, а також своєчасне приймання його продукції та звітності.
2
Розробіть положення про відділ, в якому опишіть його функції та завдання, призначення, цілі, права, відповідальність і нормативні підстави його діяльності. Підготуйте посадові інструкції на кожне робоче місце і забезпечте його іншими методичними та інструктивними матеріалами, якими працівник зобов'язаний буде керуватися в процесі своєї діяльності. Визначте персональну відповідальність кожного співробітника відділу за належне виконання покладених на нього посадових обов'язків і разових доручень начальника відділу. Встановіть ступінь і порядок ієрархічної підпорядкованості посад.
3
Специфіка технічного відділу припускає наявність досить жорстких вимог до освіти і досвіду його керівника. Розробіть положення про начальника відділу або включите ці вимоги в текст положення про відділ. Вкажіть ті критерії, яким повинен задовольняти людина, що претендує на цю посаду.
4
Забезпечте відділ необхідними матеріальними ресурсами, обладнанням і кадрами, необхідними для його успішного функціонування та виконання поставлених завдань. Якщо питання з кадрами не вирішене, дайте доручення кадровій службі про підбір персоналу, що має необхідну кваліфікацію. Організуйте навчання та сертифікацію працівників підрозділу.
5
Передивіться систему оплати праці, скоректуйте її, щоб підвищити мотивацію працівників. Використовуйте для цього й інші методи - залучайте їх до вирішення виробничих питань, стимулюйте впровадження нових технологій, пропозицій по раціоналізації праці.
6
Подбайте про те, щоб технічний відділ був забезпечений усіма необхідними для його роботи довідниками, періодичними спеціальними виданнями. Надайте його співробітникам можливість виходу в інтернет - це обов'язкова умова для продуктивної роботи сучасних технічних фахівців.