Як додати "Скайп" в список дозволених програм. Як додати коментар до програми.

Skype - програма , за допомогою якої можна спілкуватися в мережі інтернет, з використанням веб-камери. Якщо правильно встановлену програма не запускається на комп'ютері, необхідно розібратися в причинах неполадки.
Вам знадобиться
  • - ПК;
  • - інтернет
  • - Skype.
Інструкція
1
Одна з найчастіших причин - це брандмауер. Це програмне засіб, який здійснює контроль. Основне завдання мережевого екрану - захист комп'ютерної мережі. Фільтрують фаєрвол певні програми, які не підходять під їхні критерії або правила. Щоб вирішити питання з запуском Skype, додаток необхідно додати в список дозволених програм.
2
Щоб нічого не порушило конфіденційності користувача, захисник може призначити високий або критичний рівень оповіщення будь-яких додатків. Зазвичай запускати їх не рекомендується.
3
Якщо ви точно знаєте, що Skype ніякої шкоди вашому ПК не заподіє, відкрийте повідомлення центру підтримки Windows - зазвичай спливає в треї, поруч з системним годинником. Потім в меню «Дії» виберіть «Оповіщення захисника Windows» і команду «Дозволити». Далі натисніть рядок «Застосувати дії».
4
Брандмауери Windows - потужний захист системи, яку буває складно налаштувати належним чином, створити певні прості правила. Windows Firewall Control представляє собою невелику програму, яка виконується в панелі завдань. Скачайте її з http://softkumir.ru/index.php?id=1316322872, а потім встановіть.
5
В Windows 7 і Vista, знайти значок цієї програми можна в треї, поруч з годинником. Програма надає доступ до чотирьох режимам фільтрації роботи брандмауера. Індикатор стану кожного з них можна побачити на панелі завдань у вигляді іконки.
6
Встановивши режим високої фільтрації, ви забороните всі вихідні з'єднання. Всі спроби підключення до мережі інтернет з вашого комп'ютера будуть блоковані.
7
Режим середньої фільтрації дозволяє встановити правила для певних програм. Дозвольте Skype встановлювати зв'язок через брандмауер, додайте його в список з правилами. Встановивши режим низької фільтрації, ви вирішуйте усі вихідні з'єднання.
Корисна порада
Перевірте роботу встановленого на вашому ПК антивіруса - він теж може блокувати роботу Skype. Вимкніть антивірус ненадовго і спробуйте підключити Skype. Додайте додаток до списку дозволених програм для вашого антивіруса.