Як заправляти "ЗІППО".

Запальнички Zippo давно вже перейшли з розряду прикладних пристроїв в категорію культових аксесуарів. Тому важливо дотримуватись певних правил при виконанні навіть щоденних завдань обслуговування запальнички.
Інструкція
1
2
Зверніть увагу на те, що рекомендованим паливом для всіх моделей запальничок Zippo є Zippo Lighter Fluid. Не використовуйте дешеві замінники і підробки - вони можуть пошкодити запальничку і привести до втрати її працездатності!
3
4
Будьте обережні і намагайтеся не допускати попадання бензину на шкіру рук. Це може викликати роздратування шкіри. Якщо це все-таки сталося - ретельно вимийте руки мильною водою.
5
Після наповнення камери поверніть повстяну прокладку в початкове положення і вставте корпус запальнички в металеву оболонку. Скористайтеся сухою ганчіркою, щоб протерти всі складові запальнички, балончик, що містить Zippo Lighter Fluid, і вимийте руки.
6
Переконайтеся в тому, що в місці заправки не залишилося крапель палива - бензин, використовуваний Zippo представляє з себе легко займистий матеріал. Спробуйте запалити запальничку. При правильній заправці полум'я повинне бути стійким.
7
Протягом деякого часу після заправки Zippo постарайтеся носити запальничку в кишені або чохлі у вертикальному положенні, не перевертаючи. Справа в тому, що паливо використовується Zippo - натуральне, а тому досить підвладне випаровуванню.
8
Постарайтеся заправляти свою запальничку щоразу перед тривалою поїздкою, а краще - візьміть з собою балончик з Zippo Lighter Fluid.
Для того щоб правильно зарядити запальничку з газом, слід виконати кілька загальних рекомендацій.
 1. Спочатку використовується весь газ, що знаходиться в запальничці.
 2. Для того щоб скинути залишився тиск всередині запальнички, слід натиснути на заправний клапан сірником.
 3. Зажигалка остуджується до кімнатної температури.
 4. При наявності регулятора висоти полум'я, потрібно перевести його в мінімально становище.
 5. До заправного клапану слід знайти відповідний перехідник.
 6. Аерозольний балон з газом перед заправкою перевертається штоком вниз.
 7. Заправний клапан запальнички повертається нагору.
 8. Шток аерозольного балона з газом з'єднується з заправним клапаном запальнички.
 9. Натискання аерозольного балона утримується протягом п'яти секунд. З'єднання клапана і штока слід ретельно утримувати. При повній заправці запальнички, тиск газу в ній повинно зрівняти із тиском в аерозольному балоні.
 10. Перед застосуванням запальнички після проведення процедури заправки, її слід витримати не менше п'яти хвилин при кімнатній температурі. Дана вимога необхідно для нормалізації температури газу і повної просочення редуктора (пористий стержень в запальничці) газом.

Щоб заправити запальничку, потрібно спочатку добре провітрити приміщення. Якщо заправка виробляється на вулиці, тоді температура повинна бути не нижче 18 градусів Цельсія. Необхідно виключити будь-яке знаходження поблизу можливих джерел займання - відкрите полум'я, іскриста проводка електрообладнання та т.д.Проводіть заправку запальнички слід, дотримуючись усіх заходів безпеки: берегти очі від випадкового попадання газу, не вдихати газ - можлива поява роздратування або отруєння.

Для того щоб заправити запальничку з бензином правильно, потрібно виконати наступні рекомендації:

 1. Зажигалка виймається з корпусу.
 2. Кут клапана повертається нагору. Потім відбувається заповнення запальнички бензином. Процедуру слід виконувати акуратно, щоб не переповнити.
 3. Бензин не повинен потрапляти на руки, щоб не викликати роздратування у разі чутливої шкіри. Якщо бензин потрапив на шкіру рук, слід відразу їх вимити в теплій воді з милом.
 4. Зажигалка вставляється назад у корпус. Перед використанням бензинової запальнички, її потрібно перевірити на предмет протікання, щоб не відбулося випадкового займання.