Як позбутися від харчової алергії у дитини.

Харчова алергія - досить поширена дитяча хвороба. Причинами даного захворювання можуть служити різні чинники: спадкова схильність, неблагополучна екологічна середу, порушення матір'ю дієти в період грудного вигодовування та інші.
Інструкція
1
При перших ознаках харчової алергії (різні висипання на шкірі, нудота, порушення стільця і інші) зверніться до лікаря: педіатра або алерголога. Спеціаліст огляне дитини, проведе алергологічний анамнез (з'ясує, у кого і на що у вашій родині була алергічна реакція), проаналізує раціон харчування батьків та дитини, а також призначить необхідні аналізи, які допоможуть виявити алерген.
2
Виключіть продукт-алерген з раціону харчування. Якщо харчова алергія виявлена у малюка, що знаходиться на грудному вигодовуванні, то мати повинна відмовитися від вживання всіх потенційних алергенів протягом двох тижнів. Якщо новонароджений знаходиться на штучному або змішаному вигодовуванні, то ймовірно, що причиною харчової алергії є білок коров'ячого молока. В такому випадку краще перейти на спеціалізовані гіпоалергенні суміші, попередньо проконсультувавшись з лікарем.
3
Слідкуйте за харчуванням своєї дитини. До продуктів-алергенів відносяться: коров'яче молоко, горіхи, шоколад, яйця, гриби, риба, фрукти і овочі оранжевого або червоного відтінків. Не давайте маляті продукти, що містять харчові барвники, консерванти, стабілізатори, емульгатори та інші шкідливі компоненти. Пам'ятайте, що вживання натуральних продуктів виключить розвиток харчової алергії.
4
Не забувайте, що лікування дитини має проходити під лікарським контролем. У випадках легкого ступеня харчової алергії, як правило, допомагає спеціальна дієта, а в більш важких ситуаціях використовуються: фізіотерапія, гомеопатія, зовнішня терапія. Харчову алергію можна вилікувати, усунувши її причину. За статистикою всього лише у 1-2% дітей це захворювання залишається на все життя.