Як прошити Bios відеокарти ATI.

Компанія ATI - один зі світових лідерів з розробки та випуску відеокарт. Сучасні графічні рішення цієї компанії досить потужні, щоб впоратися з будь-якими відеоіграми. Але якщо ви придбали карту від ATI, то повинні знати, що для її нормальної роботи потрібно час від часу оновлювати драйвера і BIOS пристрою.
Вам знадобиться
  • - утиліта Ati flash;
  • - флешка;
  • - образ MS-DOS;
  • - програма UltraIso.
Інструкція
1
BIOS відеокарти немає на диску з драйверами. Тому його потрібно скачувати з інтернету. Також для прошивки вам буде потрібно фірмова утиліта Ati flash, флешка і образ MS-DOS. Весь перерахований софт легко можна знайти в інтернеті. Флешку можна взяти будь-яку, ємність значення не має.
2
Тепер вам необхідно створити завантажувальну флешку, на яку потрібно записати образ MS-DOS, останню прошивку для вашої моделі відеокарти і утиліту Ati flash. Програм для створення завантажувальних флешок в інтернеті дуже багато. Найкраще скористатися UltraIso. Встановіть програму на жорсткий диск. Запустіть її.
3
В меню програми виберіть «Відкрити». Вкажіть шлях до всіх раніше скачаним файлів. Вони повинні бути в одній папці. Виділіть всі файли і натисніть «Відкрити». Далі в меню програми виберіть «Самовигрузка» і «Записати образ з жорсткого диска». Після цього виберіть вашу флешку і натисніть «Так». Чекайте завершення операції.
4
Зайдіть в BIOS. Для цього зазвичай використовується клавіша DEL. Якщо з її допомогою вам не вдалося увійти в BIOS, подивіться інструкцію до вашої системної платі, швидше за все, потрібно використовувати іншу клавішу.
5
В BIOS в параметрі 1 Boot device встановіть флешку. Вийдіть з BIOS, попередньо зберігши настройки. Комп'ютер перезавантажиться, і система почне запуск з флешки. Коли з'явиться консоль введення, вам потрібно набрати команду Atiflash -s 0 oldbios.bin. Через кілька секунд комп'ютер перезавантажиться.
6
Потім слід ввести Atiflash -p 0 mybios.bin. Комп'ютер знову перезавантажиться. Вийміть флешку. Перезавантажте комп'ютер за допомогою кнопки на системному блоці. Увійдіть в BIOS і в параметрі 1 Boot device встановіть ваш жорсткий диск.
7
Вийдіть з BIOS. При виході не забудьте зберегти настройки. Комп'ютер перезавантажиться, і система запуститься у нормальному режимі. Тепер BIOS відеокарти оновлений.